ye-logo.v1.2

У Хмельницькому виділили гроші на придбання 30 квадрокоптерів для військових

Суспільство 986
Завдяки квадрокоптерам наші захисники зможуть виконувати свої бойові завдання
Завдяки квадрокоптерам наші захисники зможуть виконувати свої бойові завдання. Фото: ілюстративне pixabay.com

Також з міського бюджету виділили допомогу для родин полонених і пропалих безвісти воїнів.

Сьогодні, 24 листопада, виконком Хмельницької міськради вчергове виділив кошти на підтримку місцевих військових частин. Зокрема, з місцевого бюджету спрямують гроші на придбання трьох десятків квадрокоптерів.

За словами міського голови Олександра Симчишина, кожні два тижні виконком ухвалює рішення, пов’язані з підтримкою захисників України. Цього разу виділили для семи військових частин 10 мільйонів 800 тисяч гривень в межах програми шефської допомоги. Найбільше коштів, передбачили на придбання 30 квадрокоптерів, які допоможуть нашим воїнам виконувати їхні бойові завдання.

«Додали й два мільйони гривень на підтримку родин наших загиблих Героїв. Також виділили одноразову матеріальну допомогу в розмірі 50 тисяч гривень для 22 родин полонених і пропалих безвісти захисників України. Загалом таку допомогу отримає 34 родини», — зазначив Олександр Симчишин.

Він додав, що загалом цьогоріч на усі програми, пов’язані з нашою обороноздатністю, з міського бюджету вже виділили 97 мільйонів 500 тисяч гривень.

Читайте також: Новий обмін полоненими: серед звільнених є військові з Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую