ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Про повітряну тривогу у випадку відсутності світла сповіщатимуть поліцейські через гучномовці

Суспільство 909
У випадку оголошення повітряної тривоги, поліцейські за допомогою гучномовців повідомлятимуть про такий сигнал
У випадку оголошення повітряної тривоги, поліцейські за допомогою гучномовців повідомлятимуть про такий сигнал. Фото: Поліції Хмельницької області

Правоохоронці закликають мешканців звертати увагу на такі оповіщення і негайно йти в найближче укриття.

На Хмельниччині у разі відсутності електроенергії поліцейські сповіщатимуть про повітряну тривогу через гучномовці. Про це повідомляють в секторі комунікації Нацполіції області.

Правоохоронці закликають мешканців звертати увагу на такі оповіщення і негайно йти в найближче укриття. Так само поліцейські сповіщатимуть і про відбій повітряної тривоги.

«Після чергового масованого ракетного обстрілу території України російською федерацією багато осель залишається без електроенергії. Тож у випадку оголошення повітряної тривоги, поліцейські за допомогою гучномовців повідомлятимуть про такий сигнал», - зазначили в секторі комунікації.

Додамо, що у випадку відсутності електроенергії, у підрозділах поліції по всій області та на поліцейських станція громадяни також можуть зігрітися та підзарядити телефони.

Також, нагадаємо, що в Україні, в тому числі і на Хмельниччині, почали діяти Пункти незламності. У таких пунктах передбачена наявність тепла, води, освітлення, аптечок, мобільного зв’язку, інтернету, живлення для ґаджетів, забезпечення мам та дітей і місця відпочинку.

До теми: Роздають WI-FI та заряджають телефони: як працює мобільний Пункт незламності у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую