ye-logo.v1.2

Укрзалізниця запустила додатковий інтерсіті Київ-Тернопіль через Хмельницький (розклад)

Суспільство 2883
Додатковий потяг курсуватиме з 29 рудня до 7 січня
Додатковий потяг курсуватиме з 29 рудня до 7 січня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Він також зупиняється у Деражні та Волочиську.

Сьогодні, 29 грудня, почав курсувати додатковий швидкісний поїзд інтерсіті №747/748 Київ-Тернопіль. Укрзалізниця призначила його через зростання попиту на зимові свята. Тож цей поїзд їздитиме щоденно до 7 січня включно. Дорогою він зупинятиметься у Хмельницькому, Деражні та Волочиську.

Отож, потяг №747/748 Київ-Тернопіль курсує за таким розкладом:

  • Київ — відправляється о 16:13;
  • Козятин-1 — прибуває о 17:59 й відправляється о 18:01;
  • Калинівка 1 — прибуває о 18:31 й відправляється о 18:32;
  • Вінниця — прибуває о 18:47 й відправляється о 18:52;
  • Гнівань — прибуває о 19:11 й відправляється о 19:12;
  • Деражня — прибуває о 20:20 й відправляється о 20:21;
  • Хмельницький — прибуває о 20:55 й відправляється о 21:00;
  • Волочиськ — прибуває о 22:01 й відправляється о 22:02;
  • Тернопіль — прибуває о 22:48.

А у зворотному напрямку, з Тернополя у Київ, цей потяг їде за таким розкладом:

  • Тернопіль — відправляється о 06:18;
  • Волочиськ — прибуває о 07:05 й відправляється о 07:06;
  • Хмельницький — прибуває о 07:48 й відправляється о 07:51;
  • Деражня — прибуває о 08:14 й відправляється о 08:15;
  • Гнівань — прибуває о 09:22 й відправляється о 09:23;
  • Вінниця — прибуває о 09:39 й відправляється о 09:42;
  • Калинівка 1 — прибуває о 09:57 й відправляється о 09:58;
  • Козятин-1 — прибуває о 10:25 й відправляється о 10:26;
  • Київ — прибуває о 12:15.

До теми: У Карпати через Хмельницький Укрзалізниця призначила додаткові рейси потягів (розклад)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую