ye-logo.v1.2

На Хмельниччині залишаються знеструмленими майже чотири сотні населених пунктів

Суспільство 1753
Через ожеледь в області є проблеми з електропостачанням
Через ожеледь в області є проблеми з електропостачанням. Фото: з фейсбук-сторінки Хмельницької ОВА

Найбільше постраждали Новоушицька, Деражнянська, Городоцька, Ярмолинецька громади.

На Хмельничччині частина населених пунктів досі знеструмлені через пошкодження електромереж, які спричинило обледеніння.

Як повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, наразі в області залишаються знеструмленими 390 населених пунктів, з них 44 – уже понад добу. Найбільше постраждали Новоушицька, Деражнянська, Городоцька, Ярмолинецька громади.

«Уже четверту добу поспіль енергетики продовжують ремонтувати мережі, які постійно пошкоджуються через несприятливі погодні умови. Стихія, у вигляді ожеледі, наробила багато лиха. Зараз в області залишаються знеструмленими 390 населених пунктів, з них 44 - більше доби. Найбільше постраждали Новоушицька, Деражнянська, Городоцька, Ярмолинецька громади», - повідомив начальник ОВА Сергій Гамалій.

Він також додає, що ремонтні бригади працювали всі вихідні, але наслідки негоди ще не подолано, аварійно-відновлювальні роботи продовжуються.

«Крім того, впродовж тижня відбуватимуться і відключення - цілодобово, переважно за однією чергою. В періоди максимального навантаження, тобто у вранішні та вечірні години, у дві черги одночасно», - додає начальник ОВА.

Читайте також: Енергетики оновили Графік відключень електрики на тиждень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую