ye-logo.v1.2

Відключення електроенергії на Хмельниччині: графік на 22 січня

Суспільство 12265
Нагадуємо, що причиною дефіциту електроенергії є пошкоджені російськими агресорами електростанції (генеруючі потужності) та високовольтні мережі
Нагадуємо, що причиною дефіциту електроенергії є пошкоджені російськими агресорами електростанції (генеруючі потужності) та високовольтні мережі. Фото: автора

Енергетики кажуть, що можуть вимикати світло одночасно за двома чергами.

 Сьогодні, 22 січня, в Хмельницькій області електроенергію вимикатимуть за двома чергами. Про це повідомляють в АТ «Хмельницькобленерго».

«У неділю, 22 січня, погодинні відключення на Хмельниччині відбуватимуться так само, як і в суботу. Вночі, з 23:00 до 07:00, відключення відбуватимуться за однією чергою. Решту часу – за двома чергами», - повідомили в пресслужбі «Хмельницькобленерго» напередодні. А в суботу, 21 січня, електрику мали подавати за схемої «4 на 4». Тобто електрична енергія буде відсутня 4 години, після чого розподілятиметься протягом 4 годин. За таким приципом графік має «працювати» і 22 січня.

Крім того, мешканцям Хмельниччини вкотре нагадують: не вмикайте всі прилади одночасно, використовуйте їх почергово. Якщо можете перенести на нічний час прання чи використання інших енергоємних приладів – зробіть це. Важливе свідоме ставлення кожного.

Детальніше про Графік погодинних відключень, черги та зареєстровані відключення дивіться на сайті «Хмельницькобленерго» у розділі «Відключення».

Читайте також - Скільки потрібно грошей для нормального життя: результати опитування

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую