ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Відключення електроенергії на Хмельниччині: графік на 24 січня

Суспільство 6288
Мешканців області попереджають про ймовірні тривалі відключення світла
Мешканців області попереджають про ймовірні тривалі відключення світла. Фото: ілюстративне pixabay.com

Можливі відключення одночасно за трьома чергами.

Дозволена величина навантаження на Хмельницьку область знову зменшена. Крім існуючого дефіциту електроенергії в об’єднаній енергосистемі країни, додаткове зниження ліміту спричинене тим, що відзавтра розпочинається почергове проведення режимних замірів навантаження в операторів системи розподілу. Про це повідомляють у пресслужбі «Хмельницькобленерго».

«У день проведення режимних замірів до операторів системи розподілу, на території діяльності яких проводяться заміри, не застосовуються графіки обмежень та відключень. Адже головна мета – визначити реальний обсяг електричної енергії, який потрібен конкретній області. Згодом, після проведення замірів у всіх операторів системи розподілу, результати цих замірів будуть використані для формування лімітів на області», - пояснюють енергетики.

Зважаючи на це, у вівторок, 24 січня, на Хмельниччині досить висока ймовірність одночасного відключення трьох черг. Як тільки рівень споживання дозволятиме – енергетики заживлюватимуть черги, позначені у графіку «електроенергія відсутня у разі одночасного вимкнення 3 черг».

До речі, на Хмельниччині режимні заміри відбуватимуться 31 січня, отже погодинних відключень у той день не буде.

Переглядайте Графік погодинних відключень, інформацію про відповідність вулиць до черг у розділі «Відключення».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую