ye-logo.v1.2

Аварійні відключення електрики на Хмельниччині: сильний вітер рве дроти

Суспільство 3550
Енергетики закликають бути максимально обережними поблизу повітряних ліній
Енергетики закликають бути максимально обережними поблизу повітряних ліній. Фото: ілюстративне з фейсбуку АТ «Хмельницькобленерго»

Хоча енергетики проводять ремонтні роботи, пориви вітру все ще не вщухли.

Сьогодні, 21 лютого, у деяких громадах Хмельницької області негода спричинила аварійні відключення електрики. Про це попередили співробітники АТ «Хмельницькобленерго».

За їх словами, цієї ночі стихія наробила лиха. Сильний вітер спричинив обриви проводів електромереж. Бригади проводять аварійно-відновлювальні роботи, але пориви вітру не вщухають.

«Закликаємо бути максимально обережними поблизу повітряних ліній. У разі виявлення обірваного проводу не підходьте до нього. Одразу телефонуйте у кол-центру за одним із номерів: 067 010 50 62, 067 250 50 62, 066 650 50 62, 0 800 50 50 62, 0 382 75 52 00», — зазначили у пресслужбі АТ «Хмельницькобленерго».

Якщо у вашій оселі відсутня електроенергія, ви можете самостійно дізнатися про очікуваний час відновлення електропостачання у розділі «Відключення» на офіційному сайті АТ «Хмельницькобленерго».

Нагадаємо, 21 лютого на Хмельниччині погодинні відключення електрики не заплановані. Укренерго знову не запроваджувало ліміти споживання.

Читайте також: Хмельницькобленерго отримало попередження через проблеми з графіками відключення електрики

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую