ye-logo.v1.2

Погода на квітень – яким буде другий місяць весни на Хмельниччині

Суспільство 6673
Квітень буде мінливим, особливо перша декада місяця
Квітень буде мінливим, особливо перша декада місяця. Фото: з архіву

Синоптики прогнозують холодний початок місяця та майже літнє тепло наприкінці.

У перші дні квітня на Хмельниччині, як і в Україні загалом, все ще можливе похолодання та навіть мокрий сніг. Загалом, за прогнозом синоптиків Українського гідрометцентру, середня місячна температура квітня передбачається 9-13 градусів тепла, що на 1-1,5 градуса вище за норму. Місячна кількість опадів у квітні очікується в межах норми.

Синоптик Ігор Кібальчич у своєму прогнозі зазначає, що другий місяць календарної весни все ще боротиметься за свої права та принесе українцям нестійку, прохолодну погоду.

«На території нашої країни найближчі 10 діб виявляться прохолодними з нестійким характером погоди, частим випаданням опадів як у вигляді дощу, так і снігу (особливо в західних і північних областях). У нічні та ранкові години 3 – 5 квітня спостерігатимуться заморозки у більшості областей», - зазначає синоптик.

Додає, що у другій декаді квітня передумов для інтенсивного потепління не простежується. Тому прохолодний і вологий характер погоди збережеться з великою ймовірністю. Таким чином, до середини місяця інтенсивного та стрімкого потепління не очікується.

Після 15-16 квітня розпочнеться дещо стійкіша тенденція до зростання температури повітря і вже у третій декаді денні показники можуть досягати +20…+25 градусів, а вночі коливатимуться в межах +7…+12 градусів. Також суттєво знизиться кількість опадів, а сонячних днів побільшає.

Синоптиця Наталка Діденко, прогнозуючи погоду на найближчі дні, зазначає, що початок квітня прийде в Україну з потеплінням.

«У суботу температура повітря в більшості областей становитиме +10..+15 градусів. Вітер буде повівати з півдня. Дощі передбачаються 1-го квітня у західних, північних областях. А от з понеділка більша частина України знову пірне в похолодання і навіть можливий мокрий сніг».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую