Гаряча тема:
- Війна
Через аварію Південно-Західний район Хмельницького частково залишається без води

Комунальники продовжують усувати наслідки аварійної ситуації.
У Хмельницькому працівники «Хмельницькводоканалу» працюють над усуненням прориву водопроводу. Через аварійно-відновлювальні роботи сьогодні, 13 квітня, орієнтовно до 20:00 буде відсутнє водопостачання Львівського шосе. Зокрема, води не буде у будинках за номерами: 14, 16, 18, 18/1, 18/1Б , 18/2 , в приватному секторі , кафе «Емілія» та ДРБУ.
Також комунальники додають, ситуація з ліквідації вчорашнього пориву по вулиці Тернопільській, ускладнилася. Через це сьогодні до 20:00 буде відсутнє холодне водопостачання за адресами: Тернопільська 36, 38,40,42,44 та Львівське шосе 44/1 55/1, 55/2, 55/3. Гаряче водопостачання буде подаватися за звичним графіком.
Читайте також: Корпус бази відпочинку «Чайка» в Головчинцях відремонтують за 30 мільйонів гривень, щоб розмістити переселенців
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: