ye-logo.v1.2

Вчителі Надії Мейхер розповіли про шкільні роки співачки та телеведучої

Суспільство 6732
Фото: РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області

“Хочу стати зіркою!” - написала якось в одній з шкільних анкет колишня учениця Волочиської ЗОШ № 1 Надія Мейхер

Школа, де здобувала знання відома співачка, телеведуча, солістка гурту “ВІА Гра” Надія Мейхер, розташована у самому центрі Волочиська. Це – одна з найбільших та найкращих шкіл району. Але справжню славу школі принесла саме Надія Мейхер.

Скромна, акуратна учениця, яка дуже гарно танцювала

Такою запам'ятали Надю учителі. 1-Г, у якому вчилася співачка, був першим і для молодої вчительки Лілії Смілянець. “Надя була маленькою чорнявою гарненькою дівчинкою, - згадує Лілія Леонідівна. - В молодших класах вона дружила з усіма дівчатками, була спокійною і неконфліктною. Її навчанню багато уваги приділяла мама, Галина. Ми з нею навіть трохи товаришували. Вона працювала в батьківському комітеті класу, допомагала в усіх справах школи, у ремонті. А ще мама Наді теж добре співала і навіть виступала за школу на районній сцені” У навчанні дівчинка була “золотою серединою”, але трійок майже не мала. А проявляла себе під час різних свят: співала, танцювала, розповідала вірші”.
Вже в середніх класах Надя почала займатися танцями – записалася у танцювальний гурток, що діяв при районному будинку культури. І на усіх шкільних, міських та районних святах глядачі милувалися, як гарно та граційно дівчина танцює. “Якось мені до рук потрапили анкети учнів класу, де вчилася Надя, - розповідає класний керівник співачки Ольга Грабовська. - Там було запитання про те, ким учні хочуть стати у майбутньому. Надя написала: “Хочу стати зіркою!”. І вона справді нею стала, тим самим прославила нашу школу, Волочиськ”. Щоправда, дівчина одразу не зізнавалася, що вона з маленького провінційного містечка, казала, що хмельничанка. Для тих, хто знав її з дитинства, це було трохи образливо чути. Однак, згодом Надія таки розповіла, звідки вона родом. “Подорослішала, порозумнішала”, - кажуть педагоги.
Про те, що Надя співає у відомій групі, у Волочиську дізналися, аж коли вийшов перший кліп “ВІА Гри” і його показали по телевізору. “Я зустрілася з Надею за кілька днів, як мав вийти перший кліп гурту на пісню “Попытка № 5”, - згадує Ольга Миколаївна. - Надя розповіла, що вона у Києві – вчиться, знімається. Але що конкретно робить – не сказала. Каже: у вересні побачите по телевізору, на каналі “Інтер”. І справді, незабаром я побачила її на екрані телевізора. Вона ж про це дуже скромно казала. А от її однокласники дуже пишалися нею”.
“А я побачила Надю по телевізору, - розповідає перша вчителька співачки. - Була просто шокована. Коли гурт став популярним, молодші школярі часто запитували у мене: “Це ви – Надіна мама?”. Діти дуже цікавляться, як Надя вчилася, де сиділа, якою була у дитинстві”.

А от сама Надія Мейхер у рідну школу жодного разу не заходила. Та й Волочиську концертів не давала. Щоправда, згадують вчителі, якось виступала у Тернополі, і багато хто з Волочиська їздив туди на концерт. Усіх знайомих, однокласників Надя провела до себе у гримерку, довго спілкувалася. Про Надію Мейхер у школі нагадують книжки, які вона виграла в одному з конкурсів та передала шкільній бібліотеці. А ще – фото в шкільному музеї серед відомих випускників.
Але учителі сподіваються, що вона знайде час та завітає до рідного навчального закладу. “Я не раз зверталася до Наді через ефір з проханням приїхати у школу. Сподіваюся, що вона таки почує мене”, - каже Ольга Грабовська.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую