ye-logo.v1.2

З Хмельницького на Карпати: Укрзалізниця змінить маршрут поїзда Київ-Солотвино (розклад)

Суспільство 51516
Потяг №13/14 Київ-Солотвино за новим розкладом почне курсувати з 10 червня
Потяг №13/14 Київ-Солотвино за новим розкладом почне курсувати з 10 червня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Невдовзі цей потяг почне курсувати через Хмельницький, а не через Шепетівку.

З 10 червня Укрзалізниця запроваджує новий графік руху поїздів на літній сезон. Він передбачатиме зміну кількох залізничних маршрутів. Зокрема, щоденний поїзд №13/14 Київ-Солотвино почне зупинятися у Хмельницькому.

«Поїзд №13/14 Київ-Солотвино у новому графіку курсуватиме через Вінницю та Хмельницький замість станцій Шепетівка та Здолбунів-Південний. Це дасть мешканцям Поділля та Тернопільщини зручне сполучення з рекреаційними зонами Закарпаття», — пояснили у пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

Згідно з новим графіком, з 10 червня цей потяг вирушатиме з Києва о 16:07. У Хмельницькому він зупинятиметься на п’ять хвилин о 21:08. У Солотвино 1 він прибуватиме об 11:21 ранку.

У зворотному напрямку потяг Солотвино-Київ відправлятиметься о 15:30. У Хмельницькому він зупинятиметься на 15 хвилин о 05:35 ранку. А у столицю він прибуватиме о 10:46.

Детальний розклад руху поїзда №13/14 Київ-Солотвино

З Києва у Солотвино цей потяг курсуватиме за таким розкладом:

  • Київ — відправляється о 16:07
  • Фастів 1 — прибуває о 17:00 й відправляється о 17:02
  • Козятин-1 — прибуває о 18:25 й відправляється о 18:27
  • Вінниця — прибуває о 19:16 й відправляється о 19:21
  • Хмельницький — прибуває о 21:08 й відправляється о 21:13
  • Тернопіль — прибуває о 23:05 й відправляється о 23:10
  • Злочів — прибуває о 00:01 й відправляється о 00:03
  • Красне — прибуває о 00:26 й відправляється о 00:29
  • Львів — прибуває о 01:10 й відправляється о 01:36
  • Стрий — прибуває о 02:43 й відправляється о 02:45
  • Сколе — прибуває о 03:20 й відправляється о 03:22
  • Славське — прибуває о 03:55 й відправляється о 03:57
  • Лавочне — прибуває о 04:11 й відправляється о 04:21
  • Воловець — прибуває о 04:59 й відправляється о 05:09
  • Свалява — прибуває о 05:59 й відправляється о 06:01
  • Карпати — прибуває о 06:11 й відправляється о 06:12
  • Мукачево — прибуває о 06:30 й відправляється о 06:35
  • Батьово — прибуває о 07:03 й відправляється о 07:33
  • Косини — прибуває о 07:48 й відправляється о 07:50
  • Берегове — прибуває о 08:06 й відправляється о 08:08
  • Виноградів-Закарпатський— прибуває о 08:51 й відправляється о 08:54
  • Королево — прибуває о 09:11 й відправляється о 09:15
  • Хуст — прибуває о 09:37 й відправляється о 09:40
  • Буштина — прибуває о 10:04 й відправляється о 10:06
  • Тячів — прибуває о 10:17 й відправляється о 10:19
  • Тересва — прибуває о 10:36 й відправляється о 10:41
  • Солотвино-Лікарня — прибуває об 11:03 й відправляється об 11:06
  • Солотвино 1 — прибуває об 11:21

У зворотному напрямку, зі Солотвино у Київ, цей потяг їхатиме за таким графіком:

  • Солотвино 1 — відправляється о 15:30
  • Солотвино-Лікарня — прибуває о 15:45 й відправляється о 15:48
  • Тересва — прибуває о 16:14 й відправляється о 16:16
  • Тячів — прибуває о 16:32 й відправляється о 16:34
  • Буштина — прибуває о 16:47 й відправляється о 16:49
  • Хуст — прибуває о 17:17 й відправляється о 17:19
  • Королево — прибуває о 17:39 й відправляється о 17:43
  • Виноградів-Закарпатський — прибуває о 18:03 й відправляється о 18:07
  • Берегове — прибуває о 18:56 й відправляється о 18:58
  • Косини — прибуває о 19:16 й відправляється о 19:18
  • Батьово — прибуває о 19:34 й відправляється о 20:07
  • Мукачево — прибуває о 20:46 й відправляється о 20:51
  • Карпати — прибуває о 21:07 й відправляється о 21:08
  • Свалява — прибуває о 21:17 й відправляється о 21:18
  • Воловець — прибуває о 21:49 й відправляється о 21:59
  • Лавочне — прибуває о 22:30 й відправляється о 22:40
  • Славське — прибуває о 22:53 й відправляється о 22:55
  • Сколе — прибуває о 23:23 й відправляється о 23:25
  • Стрий — прибуває о 23:59 й відправляється о 00:01
  • Львів — прибуває о 01:05 й відправляється о 01:30
  • Красне — прибуває о 02:14 й відправляється о 02:16
  • Злочів — прибуває о 02:38 й відправляється о 02:40
  • Тернопіль — прибуває о 03:34 й відправляється о 03:39
  • Хмельницький — прибуває о 05:35 й відправляється о 05:50
  • Вінниця — прибуває о 07:46 й відправляється о 07:51
  • Козятин-1 — прибуває о 08:43 й відправляється о 08:45
  • Фастів 1 — прибуває о 09:53 й відправляється о 09:55
  • Київ — прибуває о 10:46

Читайте також: У Хмельницькому передали землю в користування Православній церкві України

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую