ye-logo.v1.2

У Летичеві кіт, хворий на сказ, напав на дівчинку

Суспільство 1142
Бездомний кіт, накинувся на неповнолітню дівчину та наніс їй подряпини
Бездомний кіт, накинувся на неповнолітню дівчину та наніс їй подряпини. Фото: ілюстративне pixabay.com

У селищі та прилеглих територіях запровадили карантинні обмеження.

У Летичеві зафіксували сказ. Про це повідомляють в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Зазначають, що небезпечне захворювання виявили в кота, який напав на дівчинку.

«29 травня в двор мешканця Летичева забіг бездомний кіт, накинувся на неповнолітню дівчину та наніс їй подряпини. При дослідженні в Хмельницькій регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби встановлено, що кіт хворів на сказ. Травмованій дівчині надається допомога місцевій лікарні», - зазначають в Держпродспоживслужбі.

У селищі та прилеглих територіях запровадили карантинні обмеження. Власників тварин, які не мають можливості вакцинувати свою тварину в день обходу спеціалістів по дворах, можуть привезти кота чи собаку у Летичівську дільничну лікарню ветеринарної медицини за адресою: вул. Героїв Крут, 16 з 9.00 до 16.00, крім неділі.

Телефон для контактів: (097)184-41-12.

Додають, що вакцинація тварин проти сказу під час карантинних обмежень обов’язкова. У разі відмови у наданні тварин на щеплення власник тварини буде притягнутий до адміністративної відповідальності.


Нагадаємо, сказ – це гостра вірусна хвороба. До сказу сприйнятливі всі теплокровні, в тому числі і людина. Зазвичай захворювання проявляться паралічами та закінчуються смертю.

Зараження на сказ відбувається під час укусу, а також коли слина хворої тварини потрапляє на пошкоджені ділянки шкіри чи слизові оболонки.

В слині вірус з’являється ще за 8-10 діб до появи клінічних ознак хвороби. Тобто будь-який укус твариною може бути потенційно небезпечним і нехтування отриманням кваліфікованої ветеринарної або медичної допомоги може призвести до смерті.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую