ye-logo.v1.2

Фірма нардепа Лабазюка будуватиме новий міст через Південний Буг в Хмельницькому за 105 мільйонів гривень

Суспільство 12198
Новий міст мають побудувати до 2024 року
Новий міст мають побудувати до 2024 року. Фото: знімок з ортофотоплану

Новий міст у Хмельницькому побудують за державний кошт.

Державна установа “Служба місцевих доріг Хмельниччини” підписала договір на будівництво нового мосту через Південний Буг в Хмельницькому з АТ “Ю Ар Ді”. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”. Вартість робіт складе 105 мільйонів 770 тисяч гривень.

Мова йде про будівництво моста через річку Південний Буг в мікрорайоні Гречани. Роботи передбачають демонтаж конструкцій старого мосту, земляні роботи, будівництво нових опор, прогонів, укладання асфальту, влаштування тротуарів, системи водовідведення, влаштування з'їздів, автономного освітлення тощо.

Нагадаємо, що між мікрорайоном Гречани та селом Олешин протікає річка Південний Буг. Приблизно у 1970-х роках місцеві жителі проклали там місток. Люди досі його використовують не лише як піший, а й для проїзду автомобілів. Однак цей місток не відповідає жодним державним нормам та є аварійним.

Коли Хмельницький об'єднався з Олешином в одну територіальну громаду, міська рада вирішила збудувати новий, безпечний міст. Для цього вже виготовили необхідну проєктно-кошторисну документацію.

«Довжина мосту становитиме 33 метри. Він матиме дві смуги руху, два тротуари та велодоріжки. Коли ще замовляли виготовлення проєкту, розуміли, що будуватимемо міст зі залученням державного фінансування», - зазначав раніше заступник міського голови Василь Новачок.

Згідно з порталом публічних закупівель «Прозоро», вартість створення проєкту будівництва мосту коштувала 150 тисяч гривень. Його виготовляло товариство з обмеженою відповідальністю «Поділля проект груп».

Крім того, було проведено ще кілька необхідних для початку будівництва закупівель. Зокрема, проведено експертизу проєкту, інженерно-геологічні роботи та інженерно-геодезичні роботи. Загальна їх вартість склала 192 тисячі 801 гривню 84 копійки.

Після чого міськрада делегувала державній установі «Служба місцевих доріг Хмельниччини» повноваження замовника будівництва мосту. І передала виготовлену проєктну документацію. Тож будівництво планується за державний кошт.
Будівництво мосту хочуть завершити до 31 жовтня 2024 року.

За даними порталу YouControl бенефіціаром АТ “Ю Ар Ді” є нардеп Сергій Лабазюк. Крім того, для виконання робіт АТ “Ю Ар Ді” буде орендувати машини і механізми у приватного підприємства “Аграрна компанія 2004” директором якої є Петро Лабазюк. Директором АТ “Ю Ар Ді” є Денис Назімов.

Нагадаємо, про плани збудувати цей міст сайт «Є» писав ще січні минулого року. Тоді був оголошений перший тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую