ye-logo.v1.2

На Хмельниччині продовжують оновлювати автопарк для шкіл (ФОТО)

Суспільство 1796
Загалом було придбано 28 автобусів для громад Хмельниччини
Загалом було придбано 28 автобусів для громад Хмельниччини. Фото: автора

Ключі від 22 нових шкільних автобусів отримали освітяни обласних громад, проте потреба в транспорті для школярів наразі ще не закрита.

Сьогодні, 4 серпня, у Хмельницькому на майдані Незалежності влада області передала ключі ще від 22 шкільних автобусів освітянам громад. Поновити автобазу для шкільних перевезень стало можливим завдяки державній субвенції на суму майже у 46 мільйонів гривень та обласному співфінансуванню.

За словами першого заступника обласної військової адміністрації Сергія Тюріна, ще шість автобусів розподілять між громадами найближчим часом в серпні. Також посадовець наголосив, що потреба в транспорті для шкільних перевезень в обласних громадах ще не закрита.

«Маємо надію, що ще до кінця цього року буде додаткова фінансова підтримка від держави на оновлення автопарку шкільних автобусів. Проте розуміємо, що в наш час у держави є витрати і на інші речі», - сказав Сергій Тюрін.

Нагадаємо, що після початку повномасштабної війни Хмельниччина передала 84 шкільних автобуси для потреб Збройних Сил України та людей, яких евакуювали з окупованих територій. Поновлювати шкільний автопарк керівництво області почало з січня цього року, зокрема тоді було закуплено партію у 18 шкільних автобусів.

В березні ще три заклади освіти Дунаєвецької, Грицівської та Закупнянської територіальних громад отримали транспорт від освітян Фінляндії.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую