ye-logo.v1.2

Попри заборону влади, у Кам'янці-Подільському прихильники моспатріархату вирушили у хресний хід

Суспільство 22244
Віруючі УПЦ МП — прочани до Почаєвської лаври — на вулицях Кам
Віруючі УПЦ МП — прочани до Почаєвської лаври — на вулицях Кам'янця-Подільського. Фото: Суспільне Хмельницький

Поліція нагадала паломникам про обмеження масових релігійних заходів.

У Кам'янці-Подільському сьогодні вранці зібралися на традиційний хресний хід віряни УПЦ МП, аби іти до Почаївської лаври. Про це повідомляє Суспільне Хмельницький.

Зі слів кореспондентки Суспільного, віруючі відвідали службу в соборі Олександра Невського та вирушили до сусіднього села Довжок. Там відучора ночувала основна частина прочан. Звідти віряни московського патріархату мали вирушити до Почаєва.

«Більшість віруючих — з наплічниками та карематами. Вулицями Кам'янця вони ідуть мовчки поодинці чи невеликими групами», — пише видання про ранкові події.

Поліція попереджала вірян про заборону ради оборони Хмельницької області щодо масових релігійних заходів, зокрема, традиційний хресний хід віруючих УПЦ з Кам'янця-Подільського до Почаївської лаври. Але нікого з прочан не затримували, лише у декого перевіряли документи.

Нагадаємо, раніше Хмельницька обласна військова адміністрація заборонила проведення масових зібрань вірян на релігійні свята 27 та 28 липня, а також в період з 19 по 25 серпня цього року. Ця заборона стосується і паломницької ходи на шляху до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую