ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

Прокуратура виявила декілька порушень у подільських вузах

Вікторія Травнева Суспільство 3731

Здійснення освітньої діяльності без ліцензій, хабарі, порушення при переведенні студентів з контрактної форми навчання на безоплатну – ось неповний перелік результатів роботи прокурорів

Зокрема, прокурором Чемеровецького району встановлено, що Чемеровецький медичний коледж приймав документи в абітурієнтів на спеціальності «Сестринська справа» та «Лікувальна справа» з простроченою ліцензією на право здійснення освітньої діяльності та сертифікатів про акредитацію. За повідомленням прес-служби прокуратури в Хмельницькій області, у правилах прийому до коледжу «забули» вказати обов’язкові відомості про розклад роботи приймальної комісії, кількість місць у гуртожитку та умови їх надання, порядок і строки прийому документів від іноземців. Крім того, станом на кінець серпня накази директора про зарахування абітурієнтів на перший та другий курси денної форми навчання на веб-сайті коледжу не були оприлюднені. За результатами перевірки прокурор району вніс директору Чемеровецького медичного коледжу подання, до дисциплінарної відповідальності уже притягнуто 1 посадову особу.

Виявлено порушення й при переведенні студентів з контрактної форми навчання на безоплатну. Так без жодних підтверджуючих документів про важкий матеріальний стан переведено з цих причин на навчання за рахунок коштів державного замовлення 6 студентів у Хмельницькому національному університеті, трьох студентів в Хмельницькому торгівельно-економічному коледжі, студентів у Хмельницькому базовому медичному коледжі. За результатами розгляду постанов прокуратури області та Хмельницького до дисциплінарної відповідальності притягнуто чотирьох осіб вказаних вузів.

Викрили й факт хабарництва. Викладач кафедри фізвиховання Кам’янець-Подільського НУ ім.Івана Огієнка, за версією слідчих, вимагав та отримав від старости групи 3550 гривень хабара за успішну здачу заліку студентами цієї групи. Кримінальну справу стосовно педагога, порушену прокурором м.Кам’янця-Подільського за ч. 2 ст. 368 КК України, з обвинувальним висновком направлено до суду.

На усунення вищевказаних порушень прокурорами внесено 9 документів реагування, порушено 10 дисциплінарних проваджень, внесено подання начальнику управління освіти і науки облдержадміністрації. За результатами їх розгляду на сьогодні до відповідальності притягнуто 18 посадових осіб.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую