ye-logo.v1.2

У Хмельницькому на підтримку сил оборони спрямували ще 95 мільйонів гривень

Суспільство 1659
«Ця сума задовільнила усі звернення від військових та силовиків, які наразі маємо», - зазначив міський голова Олександр Симчишин
«Ця сума задовільнила усі звернення від військових та силовиків, які наразі маємо», - зазначив міський голова Олександр Симчишин. Фото: Генштабу ЗСУ

Загалом з початку року на ці потреби вже виділили понад 1 мільярд гривень.

На підтримку армії у Хмельницькому додатково спрямували ще 95 мільйонів гривень. Таке рішення підтримали депутати під час сесії Хмельницької міської ради, внісши зміни до Програм підтримки сил оборони.

«Дякуючи платникам податків маємо перевиконання бюджету на понад 100 мільйонів гривень за 8 місяців. Це дало можливість спрямувати ці кошти на підтримку сил оборони. Ми додатково виділили 95 мільйонів гривень. Ця сума задовільнила усі звернення від військових та силовиків, які наразі маємо. Це і ремонт техніки (7 мільйонів), і придбання глушників (8,5 мільйона), антидронових комплексів (понад 4 мільйонв), квадрокоптерів (12,5 мільйона), тепловізорів (4 мільйони), спецобладнання тощо. Також 7 мільйонів гривень додатково передбачили на придбання дронів-камікадзе», - зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Додамо, що загалом з початку року у Хмельницькому вже понад 1 мільярд гривень передбачили на підтримку обороноздатності.

Нагадаємо, у Комітері виборців України підрахували, що для допомоги Збройним силам України 24 найбільших міських рад України спрямували 7 відсотків своїх бюджетів. Це майже 10 мільярдів гривень. У відсотковому співвідношенні найбільше на фінансування сектору оборони витратили міські ради Мукачевого, Хмельницького та Житомира.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую