ye-logo.v1.2

Великі міста витратили на допомогу ЗСУ майже 10 мільярдів: Хмельницький на другому місці

Суспільство 4012
Хмельницька міська громада надає потужну підтримку українському війську
Хмельницька міська громада надає потужну підтримку українському війську. Фото: pixabay.com

У відсотковому співвідношенні найбільше на фінансування сектору оборони витратили міські ради Мукачевого, Хмельницького та Житомира.

Для допомоги Збройним силам України 24 найбільших міських рад України спрямували 7 відсотків своїх бюджетів. Це майже 10 мільярдів гривень.Про це повідомили у Комітеті виборців України.

У відсотковому співвідношенні найбільше на фінансування сектору оборони витратили міські ради Мукачевого, Хмельницького та Житомира.

Згідно з даними Комітету виборців України, міська рада міста Хмельницького витратила на допомогу ЗСУ 21 відсоток свого бюджету. Більше виділила лише Мукачівська міська рада – 26 відсотків. На третьому місці Житомирська – 20 відсотків.

«Високі показники фінансової підтримки ЗСУ також у містах Львів - 10%, Бердичів та Чернівці - 9% бюджету. Серед проаналізованих міст найменші показники підтримки у відсотковому співвідношенні у Києва, Запоріжжя, Броварів, Івано-Франківська та Тернополя - близько 2%», – йдеться у повідомленні Комітету виборців України.

Загалом за півтора роки міські ради витратили на допомогу ЗСУ майже 10 мільярдів гривень. Найбільше коштів спрямували великі міста: Київ (1,6 мільярда), Дніпро (1,2 мільярда), Львів (1,1 мільярда), Хмельницький (1 мільярд), Миколаїв (0,6 мільярда), Черкаси (0,2 мільярда), Чернівці (0,3 мільярда), Рівне (0,2 мільярда), Запоріжжя (0,2 мільярда), Луцьк (0,1 мільярда), Івано-Франківськ (0,1 мільярда).

До слова, Кам'янець-Подільська міська рада витратила понад 40 мільйонів гривень бюджетних коштів на допомогу війську.

Повідомляють, що серед структури витрат переважають кошти на фінансову та матеріальну підтримку ЗСУ, а також підтримку підрозділів тероборони. Частину коштів міські ради направили на лікування, реабілітацію, соціальну підтримку військовослужбовців, членів їх сімей, родин загиблих.

«Окремий напрямок – купівля військових облігацій: Хмельницька міська рада зазначила купівлю військових облігацій на 600 мільйонів гривень», – зазначили у КВУ.

Читайте також: Захоплювався Сталіним, цитував Кадирова: на Хмельниччині викрили колаборанта

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую