ye-logo.v1.2

Публічно закликав підтримувати ворога: на Хмельниччині оголосили вирок громадянину білорусії

Суспільство 1310
Громадянин білорусі висловлював сподівання на перемогу армії агресора та возвеличував окупантів, які воюють, щоб «зберегти людей»
Громадянин білорусі висловлював сподівання на перемогу армії агресора та возвеличував окупантів, які воюють, щоб «зберегти людей». Фото: пресслужби обласної прокуратури

На особистій сторінці у забороненій соцмережі чоловік висловлював сподівання на перемогу армії агресора та возвеличував окупантів.

У Хмельницькому засуджено громадянина білорусі, який публічно виправдовував збройну агресію рф та поширював заклики до поділу України. За публічного обвинувачення обласної прокуратури суд визнав винним чоловіка за чотирма статтями Кримінального кодексу України. Серед них - посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, розпалювання національної ворожнечі та ненависті, пропаганда війни та виправдовування збройної агресії росії.

За інформацією пресслужби обласної прокуратури, з перших днів повномасштабного російського вторгнення прихильник кремля відкрито підтримував дії влади рф та активно поширював антиукраїнські наративи. 68-річний чоловік проживає у Хмельницькому, а на території України – понад 10 років.

На особистій сторінці у забороненій соцмережі громадянин білорусі висловлював сподівання на перемогу армії агресора та возвеличував окупантів, які воюють, щоб «зберегти людей». У дописах засуджений дискредитував українських захисників та військово-політичне керівництво держави, а також розпалював національну ворожнечу та ненависть.

Проведені експертизи засвідчили, що матеріали містили публічні заклики до умисних дій з метою зміни меж території України, а також виправдовували збройну агресії росії.

У суді чоловік повністю визнав свою вину. Проте це не врятувало його від ув'язнення: прибічника «руського міра» засудили до 5 років позбавлення волі із встановленням іспитового строку.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Управління СБУ в Хмельницькій області.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую