ye-logo.v1.2

На Хмельниччині попрощалися з трьома захисниками України

Суспільство 3355
Вічна шана захисникам..
Вічна шана захисникам... Фото: зі сторінок громад в соцмережах

В останню дорогу провели Героїв у Красилівській, Жванецькій та Судилківській громадах.

На Хмельниччині попрощалися з трьома захисниками української землі, загиблими в боях з російськими окупантами. Учора, 9 жовтня, в останню дорогу провели Героїв у Красилівській, Жванецькій та Судилківській громадах.

Красилівщина проводжала загиблого захисника Євгена Роюка - стрільця-санітара роти спеціального призначення, солдата 1971 року народження.

«Попрощатися з Героєм прийшли його рідні, побратими та мешканці громади. Євген мав непросте життя, і коли московити ступили на українську землю, як мужній воїн та справжній чоловік, пішов захищати свою батьківщину. З честю виконав військовий обов'язок. Загинув у бою на Донеччині 4 жовтня», - повідомили у Красилівській міській раді.

Поховали військовослужбовця на кладовищі в селі Печеське. В нього залишилися донька та два сини.

Красилівщина проводжала загиблого захисника Євгена Роюка. Фото: з фейсбук-сторінки Красилівської міської ради

Попрощатися з Героєм прийшли його рідні, побратими та мешканці громади. Фото: з фейсбук-сторінки Красилівської міської ради

А в Жванецькій громаді, що на Кам'янеччині в останню дорогу проводжали Івана Тимківа.

«Герой народився 31 березня 1983 року в Кудринцях. У селі Слобідка-Рихтівська створив сім'ю, одружився, разом з дружиною виховував двох доньок. Коли розпочалася війна, не зміг стояти осторонь та пішов захищати рідний край. Загинув Іван Тимків 2 жовтня у Запорізькій області», - повідомили у Жванецькій громаді.

У захисника вдома залишилися батько, мати, дружина, доньки…

Загинув Іван Тимків 2 жовтня у Запорізькій області. Фото: з фейсбук-сторінки Жванецької громади

У захисника вдома залишилися батько, мати, дружина, доньки… Фото: з фейсбук-сторінки Жванецької громади

Ще з одним українським захисником попрощалися в Судилкові на Шепетівщині: в останню земну дорогу проводжали старшого солдата стрілецької роти Михайла Моренця.

«Михайло Моренець, судилківчанин, народився 15 грудня 1988 року. У Судилкові пройшло дитинство, тут навчався у школі. Після служби в армії був першокласним водієм, здійснював вантажні перевезення, працюючи на важливих об'єктах інфраструктури області та за її межами. Одружився, з дружиною виховували двійко діточок…», - розповідають про Михайла Моренця в Судилківській сільській раді.

Додають, що у квітні він отримав поранення, після лікування в госпіталі знову став на захист рідної землі. Загинув Михайло 6 вересня в одному з населених пунктів Запорізької області.

Поховали Михайла Моренця в рідному Судилкові з усіма військовими почестями…

У Судилкові на Шепетівщині в останню земну дорогу проводжали старшого солдата стрілецької роти Михайла Моренця. Фото: з фейсбук-сторінки Судилківської громади

Загинув Михайло 6 вересня в одному з населених пунктів Запорізької області. Фото: з фейсбук-сторінки Судилківської громади

Вічна шана захисникам…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую