ye-logo.v1.2

Хто і як може скористатися ваучером на навчання від центру зайнятості

Суспільство 901
На сьогоднішній день ваучер від Державної служби зайнятості покриває 26 840 гривень витрат на навчання.
На сьогоднішній день ваучер від Державної служби зайнятості покриває 26 840 гривень витрат на навчання.. Фото: ілюстративне freepik.com

Наразі перелік професій, які підпадають під програму, налічує 124 позиції, серед яких нещодавно з'явилася професія сапера.

Державна служба зайнятості нагадує про можливість громадянам, які хочуть отримати нову спеціальність або підвищити кваліфікацію за своєю діючою професією, скористатися ваучерами на навчання. На сьогоднішній день ваучер від Державної служби зайнятості покриває 26 840 гривень витрат на навчання. Проте, якщо вартість перевищує цю суму, то роботодавець або фізична особа доплачує різницю самостійно.

Нещодавно відомство розпочало видавати ваучери на навчання за професією «сапер». А загалом повний перелік налічує 124 позиції, ознайомитися з ним можна за посиланням. Скористатися такою послугою можуть наступні категорії громадян:

  • внутрішньо переміщені особи (ВПО);
  • учасники бойових дій (УБД);
  • звільнені з військової служби;
  • 45+ років;
  • люди, які отримали поранення внаслідок війни;
  • особи з інвалідністю;
  • люди, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.

При цьому у видачі ваучера можуть відмовити тим, хто стоїть на обліку у Центрі зайнятості як безробітний, не працюють, але на дату подання заяви для них є підходяща робота. Громадяни, які за останні три роки вже проходили перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття і ті, хто не має професійної чи фахової освіти взагалі.

Для того, щоб отримати ваучер, необхідно подати заявку онлайн або особисто звернутися в найближчий центр зайнятості. Консультації щодо отримання ваучера надають за телефонами: (044) 244-94-27 та (096) 045-60-10.

Читайте також: У Кам'янці-Подільському витратять на шкільний стадіон майже чотири мільйони гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую