ye-logo.v1.2

«Сподіваюсь, через рік матимемо реабілітаційний центр»: виконком дав дозвіл на купівлю споруд у Головчинцях

Суспільство 1718
Виконком виділив кошти на придбання
Виконком виділив кошти на придбання. Фото: olx.ua

Після купівлі колишній піонерський табір перейде у комунальну власність Хмельницької тергромади.

Виконком Хмельницької міськради надав дозвіл Хмельницькій міській лікарні на придбання комплексу споруд колишнього піонерського табору у Головчинцях. Після купівлі планують почати роботу над проєктом облаштування реабілітаційного центру. Про це повідомив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

«9,2 мільйона гривень надаємо Хмельницькій міській лікарні на придбання реабілітаційного закладу під центр психічного здоров'я для військовослужбовців, родин загиблих тощо. Сподіваємося, що після купівлі відразу зможемо робити документацію, виділяти кошти і через рік матимемо реабілітаційний комплекс», - зазначив мер міста.

Раніше сайт «Є» писав, що Хмельницька міська лікарня звернулася до міськради з проханням надати дозвіл на придбання 11 нежитлових приміщень у селі Головчинці Меджибізької тергромади. У цьому комплексі споруд колись був розташований піонерський табір, однак приміщення вже давно не використовують. Попри це вони мають належний стан.

Нині об'єкт перебуває у приватній власності. Ним володіє товариство з обмеженою відповідальністю «Укрелектроапарат». Після купівлі комплекс будівель перейде у комунальну власність Хмельницької тергромади.

Читайте також: Деражнянській громаді повернули землі – раніше на них експосадовці оформили підроблені заповіти

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую