ye-logo.v1.2

Чергова допомога військовим: Хмельницький передав Силам оборони «бойових пташок» на понад 2 мільйони гривень

Суспільство 641
Вартість переданих квадрокоптерів становить майже 2,2 мільйони гривень
Вартість переданих квадрокоптерів становить майже 2,2 мільйони гривень. Фото: пресслужби Хмельницької міської ради

Безпілотники отримали бійці різних військових частин, які дислокуються на території громади.

Вчора, 16 листопада, керівництво міста передало Силам оборони України чергову допомогу. Ще 10 «мавіків», придбаних за кошти бюджету, отримали українські захисники з різних військових частин, які дислокуються на території Хмельницької громади. Вартість квадрокоптерів становить майже 2,2 мільйони гривень. Про це повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин на своїй фейсбук-сторінці.

Як зазначив посадовець, окрім коштів міського бюджету, для допомоги Силам оборони України залучається і позабюджетний ресурс: власні кошти, а також кошти меценатів, друзів та працівників Хмельницької міської ради. Найближчим часом у планах – передача «Лелек» та ще 90 FPV-дронів. Як розповів Олександр Симчишин журналістам телеканалу «Місто», днями відбувся тендер на придбання 500 FPV-дронів, ще додатково міська рада планує придбати ще 600 одиниць.

«Дякую всім платникам податків! Ми саме найбільше купуємо безпілотних летальних апаратів, тому що вони допомагають нищити ворога та зберігають життя нашим військовим. Допомагаємо і будемо допомагати далі! Працюємо далі…», - зазначив Олександр Симчишин.

Читайте також: Скільки «шахедів» знищили у повітряному просторі Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую