ye-logo.v1.2

На знак вдячності: у Летичеві вимушені переселенці створили «Алею міцності»

Суспільство 1247
Вимушені переселенці ініціювали "зелену акцію" у Летичеві
Вимушені переселенці ініціювали "зелену акцію" у Летичеві. Фото: Летичівська селищна рада

Наступного року тут розпустять листя 200 кущів фундука.

У Летичеві з'явилася «Алея міцності». Зелену зону у селищі вирішили створити українці, які покинули власні домівки через війну та знайшли тут прихисток.

Як йдеться в сюжеті МТРК «Місто» таким чином вони прагнуть висловити вдячність громаді та сподіваються, що ця справа об'єднає усіх ще більше. Спільними силами вздовж найбільших вулиць Летичева висадили 200 саджанців фундука. 

«Щоб місцеві мешканці, які нас прийняли, і ми, які хочемо інтегруватись, щоб ми були усі разом, об'єднанні. Щоб перемогли, і щоб був мир, і щоб ми усі один одного любили і поважали», - каже вимушена переселенка Іванна Кручик.

Саджанці фундука безкоштовно надали у Хмельницькому районному волонтерському штабі «Українська команда».

«З'явилася ідея у звичайному діалозі, що переселенці у Летичеві прагнуть виразити вдячність місту, яке їх прийняло. Вівся діалог і ми зрозуміли, що є можливість дістати саджанці фундука. Ми зв'язалися з фермерським господарством «батьків сад» і без жодних питань нам надали цих 200 саджанців», - розповів волонтер Едуард Цибенко.

Назву «Алея міцності» вибрали завдяки конкурсу. У селищній раді кажуть, що вона вибрана невипадково: «Щоб українці й надалі демонстрували свою незламність та непохитність і були міцними, як горіхи фундука, щоб наші нащадки не забували, якою ціною дається нам наша свобода та незалежність».

Читайте також: Посеред парку в Нетішині створили невеличке лавандове поле

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую