ye-logo.v1.2

У Славуті, Деражні та Ямполі попрощалися із полеглими захисниками

Суспільство 1086
Вічна шана мужнім воїнам..
Вічна шана мужнім воїнам... Фото: виконавчого комітету Славутської міської ради

В останюю земну дорогу провели Вадима Сабінського, Богдана Луценка та Віталія Сачука.

На Хмельниччині у Славуті, Деражнянській та Ямпільській громадах попрощалися із полеглими захисниками. В останюю земну дорогу провели Вадима Сабінського, Богдана Луценка та Віталія Сачука.

Учора, 18 листопада, жителі Славутської громади прощалися із загиблим Героєм Вадимом Сабінським.

«Мужній воїн, який до останнього подиху вірив у Перемогу, поліг за свою державу та наш спокій. Війна забрала у матері сина, у дружини чоловіка, у дочки батька, у брата рідну людину та друга, у військовослужбовців надійного побратима, у громади та держави – захисника. Вадиму назавжди 40...», - розповідають про Героя у виконавчому комітеті Славутської міської ради.

Поховали Вадима Сабінського на «Новому кладовищі» з усіма військовими почестями.

Жителі Славутської громади прощалися із загиблим Героєм Вадимом Сабінським. Фото: виконавчого комітету Славутської міської ради

Поховали Вадима Сабінського на «Новому кладовищі» з усіма військовими почестями. Фото: виконавчого комітету Славутської міської ради

17 листопада жителі Деражнянської громади провели до місця вічного спочинку військовослужбовця ЗСУ Богдана Луценка. Попрощатись із захисником на чин похорону, який відбувся у Деражні, прийшли рідні, друзі, громадськість. Траурний кортеж, який рухався містом, мешканці зустрічали навколішки живим коридором шани.

Поховали Захисника з усіма військовими почестями на міському кладовищі.

17 листопада жителі Деражнянської громади провели до місця вічного спочинку військовослужбовця ЗСУ Богдана Луценка. Фото: Деражнянської міської ради

Попрощатись із захисником прийшли рідні, друзі, громадськість. Фото: Деражнянської міської ради

У Ямполі на Шепетівщині попрощалася ще з одним Героєм – Віталієм Сачуком, який до останнього подиху боронив українську землю від російського окупанта.

«Він отримав поранення несумісні з життям 14 листопада в районі населеного пункту Богданівка Донецької області. Віталій був старшим оператором відділення групи спеціального призначення», - розповідають про Героя в Ямпільській селищній раді.

Попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, військовослужбовці, представники влади, духовенство та мешканці громади. Востаннє Герою віддали військові почесті на сільському кладовищі.

У Ямполі на Шепетівщині попрощалася з Героєм Віталієм Савчуком. Фото: Ямпільської селищної ради

Попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, військовослужбовці... Фото: Ямпільської селищної ради

Вічна шана захисникам…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую