ye-logo.v1.2

У передмісті Старокостянтинова відкрили меморіальну дошку 20-річному захисникові

Суспільство 3343
Іллі Обозюку було 20 років
Іллі Обозюку було 20 років. Фото: Старокостянтинівська міська рада

Це вже шоста пам'ятна дошка, встановлена на фасаді школи у Григорівці.

Вчора, 21 листопада, у селі Григорівка, що в передмісті Старокостянтинова, відбулось відкриття меморіальної дошки українському воїнові Іллі Обозюку, що віддав життя в боротьбі з російськими окупантами. Про це повідомили у громаді.

Пам'ятний знак із граніту встановили на фасаді школи рідної школи Героя. Біля навчального закладу зібралися місцеві жителі, колектив, учні та духовенство. Меморіальну дошку відкрили батьки полеглого – Людмила і Микола Обозюки.

Іллі Обозюку було 20 років. Він народився 2 серпня 2002 року. До першого класу пішов у Григорівську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів. Тут його згадують веселим та енергійним хлопцем, який мав жагу до життя і прагнув пізнати світ.

«Ще змалку полюбив музику та охоче навчався гри на баяні. Мріяв стати військовим, як і його тато. Йому завжди подобалося вивчати різні види зброї. Деяку він навіть відтворював із паперу у реальному розмірі», - кажуть в громаді.
 

Змалку хлопець цікавився музикою, спортом, літературою та військовою справою. Фото: Старокостянтинівська міська рада

Після 8 класу Ілля вступив до Кам'янець-Подільського ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою. Він сумлінно навчався, брав участь у літературних конкурсах, любив футбол, грав у оркестрі. Після закінчення ліцею вступив до Національної академії Національної гвардії України міста Харків.

У березні 2023 року нагороджений пам'ятною медаллю «За оборону міста-героя Харків». Лейтенантом його направили направлений для проходження служби у Вінницьку 14 штурмову бригаду Нацгвардії «Червона Калина». Далі - у Дніпро, а згодом шлях завів юнака у Горіхово Запорізької області. 25 червня 2023 року під час виконання бойового завдання Ілля Обозюк загинув у селищі Комишуваха Запорізької області…

Це вже шоста пам'ятна дошка, встановлена на фасаді цієї школи.

Читайте також: Зранку до вечора плетуть сітки й «кікімори»: як «Сильні жінки» з Хмельницького допомагають бійцям на передовій

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую