ye-logo.v1.2

Масштабний збій у «Київстар»: зв'язок відсутній в Хмельницькому

Суспільство 13093
Збій у роботі Київстару стався зранку 12 грудня
Збій у роботі Київстару стався зранку 12 грудня . Фото: kyivstar.ua

У компанію повідомляють, що працюють над усуненням проблеми.

Сьогодні, 12 грудня, зранку в багатьох абонентів мобільного оператора «Київстар» зник зв'язок. Читачі сайту «Є ye.ua» також повідомляють, що зв'язок відстуній в Хмельницькому, Шепетівці, Кам'янці-Подільському, можливо й в інших містах.

«Сьогодні в нашій мережі стався технічний збій, у результаті якого можуть бути недоступні послуги зв`язку та доступу в інтернет у частини абонентської бази, - повідомили на фейсбук-сторінці компанії «Київстар». - Спеціалісти компанії працюють над усуненням проблеми. Приносимо абонентам вибачення за тимчасові складнощі та дякуємо за розуміння».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ - Коли запрацює «Київстар»: що відомо

Користувачі соцмереж скаржаться, що зв'язку немає в багатьох містах та селищах України. Не працює й інтернет від «Київстар». Також повідомляють, що неможливо скористатися послугою «Національний роумінг». Не працює й сайт компанії, а також додаток «Мій Київстар».

Що стало причиною збою – поки невідомо. Як, власне, не зрозуміло, коли відновиться зв'язок.

ОНОВЛЕНО: Ближче до обіду в пресслужбі компанії «Київстар» повідомили:

«Вранці 12 грудня мережа зв'язку Київстару стала мішенню потужної хакерської атаки, що стала причиною технічного збою, у результаті якого тимчасово недоступні послуги зв`язку та доступу в інтернет.

Для фіксації обставин та наслідків протиправних дій з втручання у діяльність мережі Київстару, оператор залучив представників правоохоронних органів та спеціальних державних служб, які наразі працюють в офісі компанії.

Станом на зараз відомо, що персональні дані абонентів не скомпрометовані. На цей час фахівці оператора працюють над усуненням наслідків хакерської атаки для якнайскорішого відновлення зв'язку та надання сервісів.

Київстар обов'язково надасть компенсацію абонентам, які не мали зв'язку або не могли скористатися сервісами оператора. Приносимо вибачення абонентам за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння».

Читайте також: У середмісті Хмельницького проведуть благодійний ярмарок

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую