ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

День Хмельницького: гречка по 9, цибуля по 2, цукор по 6,9 гривні

Суспільство 4273

В обласному центрі розпочалося святкування 580-річниці міста Хмельницького. Святкування відкрилося сільськогосподарським ярмарком на вулиці Прибузькій

Вже з восьмої ранку на вулиці Прибузькій було людно. Ще б пак, тут знову ярмарок! Цього разу, приурочений до Дня міста, який хмельничани відзначають сьогодні, святкуватимуть й завтра (про програму заходів читайте у матеріалі Куди піти на День міста Хмельницького). Торгівля ведеться з майже 300 торгівельних точок. А тому й не дивно, що асортимент продукції, який є на ярмарку, доволі великий.

Тут і цибуля по 2 гривні за кілограм, і цукор по 6,9 гривні. І навіть гречка по 9 гривень! Щоправда, фасована по 900 грамів. Тому кілограм гречаного «делікатесу» насправді коштує 10 гривень. Хмельничани, які зранку прийшли на ярмарок, купують, у переважній своїй більшості, цукор, ковбаси, цибулю, моркву, картоплю.

Що ж відбувалося зранку на вулиці Прибузькій можна переглянути у фотогалереї «Хмельницької народної газети «Є», а також у нашому відеосюжеті.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую