ye-logo.v1.2

Ціни на Хмельниччині: подорожчали овочі, здешевшали свинина та фрукти

Суспільство 3325
В останній місяць осені на Хмельниччині здорожчали овоч та рибні продукти
В останній місяць осені на Хмельниччині здорожчали овоч та рибні продукти. Фото: ілюстративне konkurent.ua

Разом з тим ціна на алкогольні та тютюнові вироби зросла.

Споживчі ціни на Хмельниччині в листопаді цього року, порівняно з попереднім, місяцем зросли. Зокрема, ціни на продукти харчування та безалкогольні напої піднялися на 0,6 відсотка. Як повідомляють в обласному управлінні статистики, найбільше здорожчали овочі. Ціна на них піднялася на 13,3 відсотка.

«У межах від 3,7 до 0,2 відсотка подорожчали сири, молоко, масло, кондитерські вироби з борошна, яйця та хліб. Стосується це також і риби та продуктів з неї, кондитерських виробів, сала та макаронних виробів. Водночас на 6,2–0,2 відсотка знизились ціни на цукор, фрукти, свинину, олію соняшникову, продукти переробки зернових, рис, м'ясо птиці та безалкогольні напої», - зазначають у пресслужбі відомства.

Алкогольні напої та тютюнові вироби в листопаді додали в ціні на 0,2 відсотка. А от одяг та взуття для покупців подешевшали.

Ціни на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива залишились зросли на 0,1відсотка в основному за рахунок збільшення плати за оренду житла, яка в порівнянні з попереднім місяцем, зросла на 0,9 відсотка. Зросли ціни і на послуги у сферах охорони здоров'я (на 0,6відсотка), ритуальних послуг (на 18,8 відсотка) та страхування (на 3,2 відсотка).

Читайте також: Підпільний цех, де підробляли брендовий одяг, викрили у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую