ye-logo.v1.2

Помер публіцист та краєзнавець Петро Шкробот

Суспільство 1797 1
Більшу частину свого життя Петро Шкробот присвятив роботі в засобах масової інформації та краєзнавчій діяльності
Більшу частину свого життя Петро Шкробот присвятив роботі в засобах масової інформації та краєзнавчій діяльності. Фото: зі сторінки відділу краєзнавства Хмельницької ОУНБ

Сьогодні, 26 грудня, з ним прощаються у Хмельницькому.

На 87-му році життя відійшов у вічність Петро Шкробот - краєзнавець, публіцист, дослідник історії міст і сіл Хмельничини, член Національних спілок краєзнавців та журналістів України. Сьогодні, 26 грудня, з ним прощаються у Хмельницькому.

Петро Шкробот народився 9 лютого 1937 року в селі Кремінна на Городоччині. Закінчив Лісоводську середню школу, дописував до районного газети. Працював на будівництві вугільних шахт в Луганській області, співпрацював із засобами масової інформації регіону.

Також Петро Шкробот закінчив факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Свого часу вчителював, працював помічником народного депутата.

Більшу частину свого життя Петро Шкробот присвятив роботі в засобах масової інформації. Друкувався в обласних та всеукраїнських виданнях «Корчагінець», «Подільські вісті», «Освіта України», «Профспілкові вісті», був дописувачем «Сімейної газети». Редагував обласні видання «Зайнятість», «Позиція», «Справедливість». У 2006 році став членом Національної спілки журналістів України.

Петро Михайлович приділяв чимало уваги і краєзнавчій діяльності. Був активним учасником всеукраїнських наукових конференцій, круглих столів і читань. Підготував краєзнавче видання «Профспілки Хмельниччини: час, події люди».

Щиро співчуваємо родині Петрам Шкробота.

Вічна пам'ять…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую