ye-logo.v1.2

У Хмельницькому стартує запис на продуктові набори у 2024 році: як отримати

Суспільство 8771
Також упродовж трьох місяців чотири тисячі продуктових наборів отримають переселенці
Також упродовж трьох місяців чотири тисячі продуктових наборів отримають переселенці. Фото: МТРК "Місто"

Мешканцям Хмельницької тергромади у 2024 році роздадуть понад 25 тисяч пакунків з продуктами.

За кілька днів у Хмельницькому розпочинається запис на отримання продуктових наборів. У 2024 році планують видати 27,5 тисяч таких пакунків, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

«Традиційно у нього входять такі продукти харчування як олія, борошно, цукор, макарони, гречка, рис та інші крупи. Також це тушкована свинина, згущене молоко, чай та печиво. У 2024 році плануємо його дещо покращити. Буде ще сардина, а також доповнимо набір додатковими крупами», - зазначив директор Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування Дмитро Старцун.

На таку допомогу можуть розраховувати люди з інвалідністю та люди похилого віку, які мешкають у Хмельницькій територіальній громаді та дохід яких не перевищує 2-х прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб. Поріг у 2024 році буде становити 4 тисячі 722 гривні.

Для того, щоб записатися на отримання продуктових наборів, треба звернутись до міського територіального центру соціального обслуговування (вул. Перемоги 7-а). З собою потрібно мати оригінал паспорта, ідентифікаційного коду, пенсійного посвідчення, довідку про доходи (для осіб похилого віку та з інвалідністю до 65 років) та, за необхідності, інших довідок.

Також упродовж трьох місяців чотири тисячі продуктових наборів отримають переселенці. Їх видають у Штабі допомоги ВПО, який розташований у кінотеатрі імені Шевченка.

До пакунка входять крупи, олія, тушкованка, цукор, чай та печиво. За потреби також надають і засоби гігієни. Аби щоденно охопити якомога більше людей, видачу наборів розділили на декілька етапів. Наразі отримати харчі можуть ті, кому за 80. На черзі – категорія 70+, далі – 60+, родини із маленькими дітьми та решта ВПО.

«Стараємося це все так робити, щоб людям було комфортно. Якщо люди у поважному віці, вони не завжди можуть прийти самі. Ми звісно раді бачити, якщо хтось зможе прийти з родичів. Беруть оригінали документів: паспорт, довідку внутрішньо переміщеної особи, приходять і звісно можуть отримати за своїх родичів», - зазначила Алла Михальська, координаторка Штабу допомоги вимушеним переселенцям Хмельницької міськради.

Крім продуктів, вимушені переселенці мають можливість безкоштовно обідати у ресторані «Жовтневий».

Читайте також: У Хмельницькій обласній лікарні оновили урологічне відділення: який вигляд тепер має та чим оснащене

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую