ye-logo.v1.2

Погода на тиждень – на Хмельниччині трохи потепліє. Але неодразу

Суспільство 1015

Вночі й надалі буде легкий морозець.

Опади тимчасово залишили межі України. Утім, вже цього тижня знову повернуться. Нічна прохолода буде змінюватися на денні «плюси». Отож, яку погоду прогнозують на Хмельниччині з 30 січня по 4 лютого – детальніше в прогнозі на сайті «Є ye.ua».

Найближчої ночі, за прогнозом Українського Гідрометеоцентру, буде морозна погода – прогнозують від 4 до 6 градусів нижче нуля. Вдень 30 січня потепліє до 2 градусів з позначкою «плюс». Без опадів.

У середу, 31 січня, морозна погода зберігатиметься вночі. Прогнозують ті самі 4-6 градуси з позначкою «мінус». Вдень повітря прогріється до одного градуса тепла, але вже під вечір стовпчики термометрів опустяться до позначки в «мінус» 4 градуси.

Лютий розпочнеться з незначного потепління. За даними ресурсу «Метеопост», вночі 1 лютого на Хмельниччині буде від 2 до 4 градусів морозу, а вдень – від 1 до 4 градусів тепла. Без опадів, але з поривами вітру до 16 метрів за секунду.

У п'ятницю в область повернуться опади. Прогнозують невеликий мокрий сніг як вночі, так і вдень. Щодо температурних показників, то вночі прогнозують від 1 градуса тепла до 1 градуса морозу, а вдень – 2-3 градуси з позначкою «плюс».

У суботу, 3 лютого, за даними «Ventusky», вночі слід очікувати на сніг з дощем та, в середньому, нуль градусів. Вдень температура повітря підвищиться до 6-8 градусів тепла.

Тепло має бути і в неділю, 4 лютого. Вночі прогнозують до 5 градусів з позначкою «плюс», а вдень – до 8 градусів вище нуля. Короткочасні дощі можливі в обідню пору майже на свій території Хмельниччини.

Читайте також: Унікальну плиту зі згадкою про османського султана знайшли у селі на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую