ye-logo.v1.2

Вчасна фіксація дорожніх ситуацій: 3 сучасні моделі відеореєстраторів На правах реклами

Суспільство 413
Завдяки вбудованому GPS-модулю пристрій здатен накладати на відеозображення дані про швидкість пересування автівки
Завдяки вбудованому GPS-модулю пристрій здатен накладати на відеозображення дані про швидкість пересування автівки. Фото: ek.ua

Сучасні відеореєстратори знижують ризик виникнення правопорушень і допомагають контролювати ситуацію на дорозі під час поїздок.

Деякі прилади можуть здійснювати безперервний запис впродовж 24 годин або оснащуватися вбудованим GPS-модулем. Експерти порталу ek.ua пропонують ознайомитися з моделями, які обирають українські покупці у 2024 році.

70mai Dash Cam Pro Plus A500S

Новітнє покоління відеореєстратора бренду 70mai здатне працювати в режимі двоканального запису. Щоб забезпечити чіткість зображення, модель оснащено якісною 5-мегапіксельною камерою Sony IMX 335 з підтримкою WDR, 3D DNR і роздільною здатністю 2592х1944. Завдяки вбудованому GPS-модулю пристрій здатен накладати на відеозображення дані про швидкість пересування автівки з прив'язкою до локації. З додаткових можливостей — пасивна безпека LDWS, FCWS. Модель комплектується батареєю резервного живлення місткістю 500 мА/год.

Вартість Dash Cam Pro Plus A500S в інтернет-магазинах України станом на кінець січня 2024 року складає від 2 959 до 5 500 грн. Щоб порівняти ціни на інші моделі, зазирніть у каталог товарів E-Katalog.

Aspiring Expert 9

Модель бренду Aspiring з роздільною здатністю 2560х1440 px оснащений вбудованими GPS та Wi-Fi-модулями, Speed Cam, додатковою виносною камерою формату Full HD 1080 P. Потужний процесор NTK 96675 забезпечує підвищену світлочутливість і якісний відеозапис у будь-який час доби. Завдяки скляному 6-лінзовому об'єктиву з кутом огляду в 170°, Expert здатний фіксувати стан дорожнього руху на попутній та зустрічній смугах. Прилад закріплюється на лобовому склі за допомогою 3М скотчу.

GT R Techno

Топова модель автореєстратора здатна відтворювати запис ситуацій на дорозі у форматі до 4К (3840х2160 ppi) зі швидкістю до 25к/сек. R Techno підтримує технологію розширеного динамічного діапазону WDR. Функція автоматичного перезапису відео під час початку руху послідовно оновлює старі відеозображення. Прилад підтримує режим охоронного паркування. Прив'язати поточні координати шляху і швидкість пересування авто до відтворюваної картинки допоможе вбудований GPS-модуль.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую