ye-logo.v1.2

Хмельничан закликають віддати сітки для лову риби, щоб допомогти військовим

Суспільство 702
Рибацька сітка може бути використана для маскування військових на війні
Рибацька сітка може бути використана для маскування військових на війні. Фото: ілюстративне з архіву

Вони потрібні для плетіння маскувальних сіток.

Управління державного агентства меліорації та рибного господарства у Хмельницькій області передало на потреби оборони та національної безпеки України 29 сіткових знарядь лову. Серед них - хватки та волок, загальною довжиною 59 метрів. Про це повідомили в Хмельницькому рибоохоронному патрулі.

«До нас звернулись волонтери, щоб ми надали сітки для виготовлення маскувальних засобів. Ми запросили їх, вони обирали найбільш придатні для потреб оборони сіткові знаряддя. В пріоритеті були знаряддя лову виготовлені з цупкої нитки, які в подальшому і було передано», - слова Алли Сиротчук, керівниці обласного управління державного агентства меліорації та рибного господарства наводить пресслужба відомства.

Тож працівники рибпатруля закликають усіх, в кого є рибальські сітки, передати ці знаряддя волонтерам. Ті, в свою чергу, можуть використати їх для плетіння маскувальних сіток.

Водночас у відомстві нагадують, що за використання заборонених знарядь лову (сітки без дозволу на промисел, електрострум, вогнепальна зброя, вибухові або отруйні речовини тощо) передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Відповідно до цієї статті на порушника накладається штраф у розмірі від 340 до 680 гивень з можливою конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних біоресурсів.

Нагадаємо, нещодавно на Дністрі у селі Рудківці Новоушицької тергромади виявили браконьєра, який забороненими засобами встиг наловити 316 раків та 170 рибин.

Читайте також - «Отримали понад 100 запитів на маскувальні сітки»: організація «Захист – об'єднання волонтерів» шукає людей в команду

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую