ye-logo.v1.2

Боєць 8-го полку ССО: «Найбільше закарбувалися в пам'яті Бахмут і Запоріжжя»

Суспільство 968
Бійці 8 полку спеціального призначення ССО ім. Князя Ізяслава Мстиславича продовжують знищувати ворогів на багатьої напрямках
Бійці 8 полку спеціального призначення ССО ім. Князя Ізяслава Мстиславича продовжують знищувати ворогів на багатьої напрямках. Фото: facebook.com/8regimentUkraine

Наскільки складно здобуваються перемоги на фронті, військовий розповів про одну добу роботи споцепризначенців.

«Я працював в охороні суден, які проходять небезпечні території. Зокрема, це Червоне море (там ми захищали судна від піратів) та Південна Америка (де запобігали потраплянню заборонених речовин на борт, тобто виконували місію «Unarmed Guards»). Я дізнався про початок повномасштабної війни, коли ми повернулися в готель Панами – слова оператора 8-го полку Сил Спеціальних Операцій наводять на фейсбук-сторінці полку. - Приблизно о 10-й вечора за їхнім часом по всіх каналах почали передавати «russia invade Ukraine». Я одразу написав своєму менеджеру, яка вже готувала на відправку людей, що хотіли повернутися і захищати Україну. Це твоя країна, на неї напали, вважаю, що кожен поважаючий себе чоловік мав би повернутися і стати на її захист».

За словами спецпризначенця, за майже два роки повномасштабного вторгнення, операцій, в який він брав участь, було багато. Але найбільше закарбувалися в пам'яті Бахмут і Запоріжжя.

«Наприклад, в Роботиному спочатку нам ставили завдання звільнити декілька будинків. Однак потім ситуація розвинулася так, що ми звільнили ціле селище і зачищали прилеглі «посадки», - розповідає він. - Усі операції ми виконували в нічний час, адже маємо перевагу у приладах нічного бачення. Іноді працювали разом із інженерами, тому що всі території були заміновані. Хлопці пробивали нам шлях, а далі йшли ми. Для розуміння, наскільки складно здобуваються перемоги на фронті, розповім про одну добу нашої роботи. Одного разу в Роботиному ми зустріли п***ів. Вони почали кричати "Кто? Кто?". Ми відкрили вогонь, закидали їх гранатами, і противник відійшов далі. Впродовж дня ми просунулись до крайньої нашої позиції, яку був сенс обороняти.На позиції на ніч нас залишилося троє: я, снайпер з "теплом" і ще один наш боєць. Ми сиділи на "ушному", а снайпер спостерігав, бо міг "цинкувати" всю посадку. Почули звук – до нас по окопах йшов противник. Я запитав: "Хто?", він відповів: "Сова". І ми його знищили. Другого ворога ми зі снайпером побачили у нічник і одразу "зняли". Третього я ліквідував, коли йшов під прикриттям до своїх і побачив рух в "лисячій норі". Забрали у нього зброю, відійшли на нашу позицію і зайняли сектори. Тоді по нас почався артобстріл. Далі були штурми та зачистки, ми постійно пересувалися по замінованій території під вогнем артилерії і авіації. І сьогодні продовжуємо захищати Україну».

Читайте також: Втрати ворога на ранок 16 лютого

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую