ye-logo.v1.2

Великі знижки на календарі, які об'єднують традиції та сучасність

Суспільство 669
Ціни на календарі знижені на понад 40%
Ціни на календарі знижені на понад 40%

Не пропустіть унікальну можливість оновити свій домашній простір та планування часу зі знижками понад 40% на календарі.

Календарі на стіні були популярними не лише в минулому, вони залишаються такими й сьогодні. Адже це не лише зручний спосіб відстежувати дати та свята, але й чудова нагода створити атмосферу затишку та єдності в родині. Щодня, відриваючи новий аркуш, ми отримуємо свіжу порцію інформації та натхнення, а також нагадуємо собі про найближчі події та пов'язані з ними обов'язки.

Розмаїття календарів на сьогоднішній день дозволяє кожному знайти той, який найбільше відповідає його потребам та уподобанням. Поміж усіх календарів гідне місце зайняв спільний випуск «Календар-енциклопедія» та «Порадник на рік/ календар на кожний день». Змістовні календарі на щодень, з дуже великим шрифтом. Окремий аркуш на щодень несе цікаву та корисну інформацію про державні, професійні, релігійні свята, посівний та іменний календарі, схід Сонця і Місяця. На звороті є рецепти здоров'я й довголіття, кулінарних смаколиків, поради психологів, народні традиції, кросворди. Ці календарі зручно розташуються на робочому столі або на стіні, щоб бути завжди перед очима.

Економверсія «Порадник на рік» зворушить в пам'яті спогади про те, як маленький календарик висів у бабусі на цвяшку і вона щодня читала інформацію на зірваному листочку.

Календарі на 2024 рік із великим шрифтом зручні для читання
Календарі на 2024 рік із великим шрифтом зручні для читання
Календарі на 2024 рік

Достойне місце на вашій кухні займе «Календар на холодильник з магнітом». Це чудовий приклад інноваційного підходу до організації часу та простору. Цей календар не лише надає інформацію про дати та свята, а й є зручним для ведення записів завдяки місцям для нотаток.

А справжніх гурманів та кулінарів потішить «Смачний календар», який містить прості та економні рецепти смаколиків, заготовок, поради щодо зберігання врожаю, корисну інформацію для приготування страв. А кольорові ілюстрації будуть тішити око цілий рік.

Найбільшою перевагою друкованих календарів є універсальність – їх можна використовувати будь-де, без світла, інтернету, і кожен в них знайде щось цікаве та корисне для себе.

І про найприємніше – з 1 березня ціни на календарі знижені на понад 40%.

Кошти, які надійдуть на рахунок Видавництва «Є» та ФОП Звєздіна О.М. підуть на підтримку видання «Сімейна газета».

Встигніть придбати для себе чи на подарунок таких корисних помічників на кожен день.

Замовити календар можна на сайті: family.ye.ua або за телефонами: 067-381-58-50, 073-381-58-50, 067-380-77-60.

Календарі на 2024 рік
Календарі на 2024 рік

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую