ye-logo.v1.2

«Громадські ініціативи»: у Хмельницькому профінансують кращі проєкти, спрямовані на розвиток громади

Суспільство 1034
Заявки прийматимуть до 12 квітня
Заявки прийматимуть до 12 квітня. Фото: з архіву редакції

На реалізацію ідей з міського бюджету виділили 2 мільйони гривень.

У межах Програми «Громадські ініціативи» у Хмельницькому проведуть конкурс, на якому оберуть та профінансують кращі проєкти громадських організацій, спрямовані на розвиток громади. Наразі вже розпочали приймати заявки для участі, повідомили у Хмельницькій міській раді.

Пріоритетними напрямками розробки і реалізації проєктів цього року будуть: заходи з підтримки захисників України та їх сімей, заходи з надання підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам та заходи і роботи з посилення обороноздатності.

На реалізацію ідей з міського бюджету виділили 2 мільйони гривень. Кожен проєкт може отримати до 200 тисяч гривень. При цьому потрібно внести 15% власних коштів.

Подати свою ідею на конкурс можна до 12 квітня 2024 року. Переможців оберуть на початку травня. Заявки прийматимуть в електронному (формат pdf) та паперовому вигляді (обов'язково). Реєстрацію мікропроєктів здійснюють в управлінні економіки Хмельницької міської ради за адресою: вул. Героїв Маріуполя, 3, кабінет 116, телефон: (0382) 76 21 12, e-mail: [email protected]. Умови участі та аплікаційна форма для рестрації розміщена за посиланням: https://www.khm.gov.ua/uk/content/programa-ta-aplikaciyna-forma

Нагадаємо, у 2023 році Хмельницька міська рада виділила понад півтора мільйона гривень на реалізацію ідей хмельничан, які покликані сприяти розвитку громади. Цільовими напрямками минулого року у межах Програми були підтримка внутрішньо переміщених осіб, енергозбереження та заходи з територіальної оборони. За результатами конкурсу обрали 9 переможців. Ними стали:

  • Навчально-тренувальний центр підготовки операторів БПЛА;
  • Врожайний рік;
  • Хмельницький: перезавантаження ВПО шляхом надання можливостей для створення або відновлення малого бізнесу;
  • Проведення занять з дітьми ВПО на базі бібліотек міста в форматі «Вільна мама»;
  • Військовий вишкіл «Незламні»;
  • Сонячна енергія;
  • Від зцілення до співпраці: зміцнення місцевої самоорганізації та соціальної згуртованості молоді у старостатах Хмельницької ТГ;
  • Придбання аудіоапаратури для проведення благодійних концертів «Почуй благодійне серце»;
  • Вільно WATT.

Читайте також: Коли школярі у Хмельницькому підуть на весняні канікули

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую