ye-logo.v1.2

На Красилівщині молитва для однієї з релігійних громад вперше зазвучала українською

Суспільство 12481 1
Для того, щоб провести службу у храмі українською, прихожани чекали на офіційний дозвіл пів року
Для того, щоб провести службу у храмі українською, прихожани чекали на офіційний дозвіл пів року. Фото: з фейсбуку Красилівської міськради

На цю подію жителі села Дружне чекали майже пів року.

Сьогодні, 16 березня, в храмі Покрови Пресвятої Богородиці села Дружне, що на Красилівщині, вперше зазвучала молитва українською мовою. На цю подію прихожани очікували пів року, зазначили у Красилівській міській раді.

Ще в жовтні 2023 року понад 300 членів релігійної громади проголосували за перехід Храму до Православної церкви України. Проте тоді настоятель храму позицію своїх парафіян не підтримав, переходити особисто сам відмовився, а також обмежив доступ до храму новообраній Парафіяльній раді та Контрольно-ревізійній комісії. Втім священнослужитель весь час, поки документи знаходилися на перереєстрації у Хмельницькій обласній військовій адміністрації, постійно проводив у храмі богослужіння.

«Після отримання усіх необхідних документів, сьогодні, 16 березня, релігійна громада увійшла до свого рідного храму та вперше із новопризначеним настоятелем - отцем Богданом помолились рідною мовою. Ми вітаємо парафіян храму з особливою церковно-історичною подією», - слова вітання прихожанам храму села Дружне висловили у Красилівській міськраді.

Читайте також: У Кам'янці-Подільському відкрили пам'ятний знак на честь військового Максима Гайдарова

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую