ye-logo.v1.2

Їх вбили росіяни: у Хмельницькому попрощалися з загиблою родиною

Суспільство 6895
Подружжя Королькових загинуло в Хмельницькому внаслідок терористичної атаки росії 22 березня
Подружжя Королькових загинуло в Хмельницькому внаслідок терористичної атаки росії 22 березня. Фото: suspilne.media

Валентина та Анатолій Королькови загинули після ракетного обстрілу 22 березня.

Сьогодні, 24 березня, в Хмельницькому в останню земну дорогу провели подружжя Королькових. Пану Анатолію було 70 років, його дружині Валентині – 75. Їхнє життя зупинилося 22 березня після атаки російських терористів. Вони загинули у власному будинку, від якого нічого не залишилося.

«Я товаришувала з Валентиною та Анатолієм 38 років. Між нашими ділянками не було жодного забору – тільки стежка втоптана. Дуже багато вечорів разом провели. Попрацювали, зібралися, поговорили, в чомусь порадилися, потішилися, в чомусь – поплакали», – слова сусідки по дачі Лідії Сінькової наводить «Суспільне Хмельницький».

«Не можу змиритися. Сім'я була дуже хороша, позитивна. Спілкування було з ними дуже приємним. Зустрічалися часто», – розповіла Галина Кравчук, сина якої 46 років тому хрестив Анатолій Корольков.

Того трагічного ранку в будинку Королькових була і дружина їхнього онуки, який нині захищає Україну. Саме її під час розбирання завалів вдалося врятувати рятувальникам. Нині 21-річна дівчина перебуває в лікарні. Як раніше розповідав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, вона майже увесь цей час була на зв'язку телефоном з родичами, з працівниками ДСНС. «Дякувати Богу, її вдалося дістати живою», - 22 березня заявив пан Симчишин.

У вбитих росіянами Валентини та Анатолія Королькова залишилися діти та онуки.

Вічна пам'ять загиблим. Співчуття рідним та близьким.

Читайте також: Прокуратура розпочала розслідування ракетного обстрілу Хмельницького

Рятувальники оприлюднили фото наслідків ракетної атаки на Хмельницький

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую