ye-logo.v1.2

В останню земну дорогу провели захисників у Кам'янці-Подільському, на Новоушиччині та Ізяславщині

Суспільство 8685
«На щиті» додому повернулися троє воїнів..
«На щиті» додому повернулися троє воїнів... Фото: з соцмереж

Воїни захищали Україну від ворога.

На Хмельниччині провели в останню земну дорогу захисників України. З Героями прощалися у Кам'янці-Подільському, на Новоушиччині та Ізяславщині.

Учора, 24 березня, в Кам'янці-Подільському прощалися з 26-річним лейтенантом Дмитром Сметаною. Прикордонник загинув внаслідок артобстрілу, захищаючи український народ від підступного ворога.

«Востаннє землякові віддали військові почесті. Рідним Героя вручили Державний Прапор України. На честь Воїна пролунав трикратний стрілецький салют…», - повідомляють в Кам'янець-Подільській міській раді.

Поховали Дмитра Сметану в селі Смотрич.

У Кам'янці-Подільському прощалися з 26-річним лейтенантом Дмитром Сметаною. Фото: Кам'янець-Подільської міської ради

У п'ятницю, 22 березня, у селі Іванівка Новоушицької громади, в останню земну дорогу проводжали колишнього військовослужбовця Станіслава Крука, життя якого раптово обірвалося.

Як повідомляють у громаді, зупинилося серце захисника, який з 2018 року захищав Україну. Станіслав Крук був учасником бойових дій, за шість років служби пройшов гарячі точки війни. У вересні 2023 року Станіслав Васильович був звільнений з військової служби за станом здоров'я.

«Станіслав Крук був неодноразово нагороджений командуванням. За роки служби у Збройних Силах України проявив себе як відповідальний і мужній військовий. Був нагороджений двома почесними нагрудними знаками « Відзнака командира 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого» та нагрудним знаком «Честь і слава».

У селі Іванівка Новоушицької громади в останню земну дорогу проводжали Станіслава Крука. Фото: Новоушицької тергромади

У суботу, 23 березня, «на щиті» до рідного села М'якоти, що в Плужненській громаді на Ізяславщині, повернувся Олександр Веремей. Як повідомляють в Плужненській громаді, захисник був водієм артилерійського взводу, відійшов у вічність 19 березня, виконуючи обов'язок військової служби на Донеччині.

Плужненська громада зустріла та провела в останню земну дорогу, рідними вулицями села, свого героя, який повернувся додому «на щиті».

23 березня «на щиті» до рідного села М'якоти, що в Плужненській громаді на Ізяславщині, повернувся Олександр Веремей. Фото: Плужненської громади

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую