ye-logo.v1.2

Старий Проскурів: хмельничан та гостей міста запрошують на екскурсію середмістям

Суспільство 1812
Екскурсія містом "Старий Проскурів" відбудеться у неділю, 31 березня, початок о 14 годині
Екскурсія містом "Старий Проскурів" відбудеться у неділю, 31 березня, початок о 14 годині. Фото: Хмельницького туристично-інформаційного центру

Під час екскурсії буде змога дізнатися про особливості центральної вулиці Хмельницького, а також про архітектурні і культурні пам'ятки, які розташовані на ній.

Хмельницький туристично-інформаційний центр запрошує містян та гостей Хмельницького на пішу екскурсію історичним середмістям, яка відбудеться у найближчу неділю, 31 березня.

Як розповіла у коментарі для сайту «Є ye.ua» фахівчиня центру Анастасія Кобильник, розповіді екскурсовода будуть стосуватися саме центральної вулиці Хмельницького – Проскурівської. Відтак буде змога дізнатися про її особливості, архітектурні і культурні пам'ятки, які розташовані тут. Також згадають про визначних історичних постатей, які проживали у Проскурові та робили важливі внески для розвитку міста.

«Традиційно, ми на наших екскурсіях велику роль приділяємо архітектурі – показуватимемо старі будиночки, які лишилися ще з часів Проскурова. Деякі з них збереглися, деякі – лиш частково, але тим не менш вони цікаві і про них ми також будемо розповідати цими вихідними. Екскурсію проведе Владислав, який є працівником нашого центру, по часу вона займатиме до 2 годин», - розповіла Анастасія Кобильник.

Вона додає, що піші екскурсії знов стають популярними серед людей, коли на вулиці стає трохи тепліше. Якщо згадувати минулий рік, то екскурсіями історичним середмістям Хмельницького, які організовують фахівці міського туристично-інформаційного центру, користуються неабиякою популярністю як серед хмельничан, так і гостей міста.

«Звичайно, оскільки Хмельницький приймає дуже багато людей з інших міст та регіонів України, такими прогулянками цікавляться. Тим, хто знайомитися з містом вперше, їм цікаво пізнавати його історію, але і самі хмельничани також почали більш активніше дізнаватися історію як рідного міста, так і країни загалом. Звичайно, у нас є маршрути, які виявляються більш популярними, але люди на наших екскурсіях завжди є. Цього літа ми хочемо зосередитися на співпраці з іншими громадами нашої області, плануємо певні виїзні екскурсії, зараз як раз займаємося їх підготовкою. Тому сподіваємося, що вже невдовзі зможемо всіх запросити на нові цікаві екскурсії», - зазначає Анастасія Кобильник.

Всіх бажаючих долучитися до екскурсії, працівники Туристично-інформаційного центру запрошують вже у цю неділю, 31 березня, збір групи о 14:00 збоку біля кінотеатру Шевченка. За участь в екскурсії вам необхідно буде сплатити 100 гривень вже на місці, але перед цим попередньо підтвердити свою участь у заході за номером телефону: (098) 785-11-93.

Читайте також: На Хмельниччині 96 населених пунктів залишилися без світла через негоду

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую