ye-logo.v1.2

Навчання розмовної англійської в школі «SkyLingua»: вчимося разом На правах реклами

Суспільство 307
Вільний англійський допоможе вести іноземні переговори, брати участь у конференціях та різноманітних виставках за кордоном, подорожувати
Вільний англійський допоможе вести іноземні переговори, брати участь у конференціях та різноманітних виставках за кордоном, подорожувати. Фото: sky-lingua.com

Для тих, хто бажає вивчити розмовну англійську мову швидко та активно брати участь у діалогах різного рівня складності, потрібні не просто курси, а спеціалізоване навчання розмовній англійській.

Велика кількість людей, які вивчали іноземну мову у школі або самостійно, мають мовний бар'єр - не можуть подолати свої страхи, щоб почати говорити. І з цим впоратися досить непросто. Спеціалісти SkyLingua https://sky-lingua.com/razgovornyj-anglyjskyj/ готові допомогти в цій складній справі - особливий підхід та змішаний метод навчання допоможе заговорити англійською кожному бажаючому.

Для кого створений курс розмовної англійської в SkyLingua?

Курс розмовної англійської - це ідеальний варіант для тих, хто хоче себе почувати в англомовному середовищі, як риба у воді. Він допоможе тим, хто:

 • Бажає побудувати успішну кар'єру. Вільний англійський допоможе вести іноземні переговори, брати участь у конференціях та різноманітних виставках за кордоном, подорожувати у відрядження та завжди почувати себе впевнено.
 • Мріє про подорожі. Розмовна англійська - це маст хев при поїздках в будь-яку країну. Без неї не запитаєш дорогу та не замовиш столик у ресторані. А ще англійська дасть можливість відвідувати цікаві події, спілкуватися з місцевими мешканцями та відкривати для себе світ з іншого боку.
 • Самовдосконалюється. Відмінне володіння розмовною англійською допомагає не лише розуміти слова улюблених пісень, але й дивитися кіноновинки та різні відео в інтернет-мережі, які можуть містити важку і корисну інформацію.
 • Планується переїхати. Запланований переїзд - вагома причина добре вивчити англійську. Володіння розмовною мовою допоможе вільно спілкуватися та знаходити друзів, а також надасть можливість комфортно відчувати себе в офіційних установах.

Вивчення розмовної англійської мови передбачає перш за все активну розмовну практику. І краще тренуватися в невеликій компанії таких же за рівнем студентів.

Як проходить навчання

Весь курс розмовної англійської мови спрямований на максимальний розвиток комунікативних навичок із паралельним нарощуванням словникового запасу.

Особливості розмовного курсу включають:

 • Застосування сучасної лексики. Тут використовується актуальний англійський - той, яким говорять зараз. На курсах можна опанувати сучасні мовні обороти та навчитися легко використовувати їх у повсякденному мовленні.
 • Обговорення актуальних тем. Курси розмовної мови - це своєрідний клуб, де можна обговорити різні питання. Це і новини науки, і сучасні тенденції у мистецтві, і навіть політичні інтриги. Такий підхід навчає учасників вести розмову на будь-яку тему та вільно відчувати себе в суспільстві.
 • Моделювання різних ситуацій. На уроках розмовної мови обов'язково організовуються рольові вправи, дискусії та живе спілкування.
 • Вдосконалення правильного вимовляння.
 • Можливість працювати незалежно від рівня знань. Розмовний англійський може викладатися як початківцям, так і досить досвідченим людям. З першого уроку йде активне вивчення нової лексики, але вся інформація відповідає актуальним умінням учасників групи.

Завдяки живому спілкуванню та використанню різних стилів мовлення на курсах розмовної мови можна навчитися розуміти різні акценти англійської. А відсутність необхідності вивчати правила допомагає створити неформальну атмосферу та отримати задоволення від занять.

Переваги курсу розмовної англійської мови в SkyLingua

Мовна школа SkyLingua пропонує захоплюючі інтерактивні заняття розмовною англійською мовою, які допоможуть навчитися говорити всім бажаючим. У нас немає строгої ієрархії вчитель-учень, на заняттях панує приємна неформальна атмосфера і відсутня сумна рутина.

Серед переваг курсу розмовної мови в SkyLingua:

 • уроки проводяться через Скайп, що дає можливість учням підібрати максимально зручний час для занять;
 • максимум уваги учням - заняття проводяться в малокомплектних групах до 5 осіб;
 • відсутність потреби купувати навчальний матеріал;
 • висока кваліфікація викладачів;
 • можливість пробного безкоштовного заняття.

Курси розмовної англійської в SkyLingua допоможуть заговорити англійською швидко всім бажаючим. Записатися на урок можна за телефонами: +38(068) 224-24-97 та +38(050) 048-64-85 або на сайті нашої мовної школи. Офіс компанії розташований у м. Київ за адресою вул. Митрополита Андрея Шептицького, 7.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую