ye-logo.v1.2

Оприлюднили графіки погодинних відключень на Хмельниччині: коли їх можуть застосувати

Суспільство 12490
Енергетики вкотре закликають споживачів використовувати електроенергію раціонально
Енергетики вкотре закликають споживачів використовувати електроенергію раціонально . Фото: ілюстративне pixabay.com

Ймовірність погодинних відключень зберігається.

Ситуація в енергомережі країни все ще залишається напруженою. На Хмельниччині, як повідомляє «Хмельницькобленерго», наразі графіки погодинних відключень не застосовуються, але ймовірність відключень зберігається.

«На четвер, 16 травня, НЕК «Укренерго» доведено дозволену величину потужності для Хмельницької області. Станом на 09:00 обмеження не задіяні, область не перевищує дозволену величину. Але ймовірність застосування погодинних відключень зберігається, особливо в кінці дня», - зазначають енергетики.

Додають, якщо потреба в застосуванні графіків погодинних відключень виникне, тобто Хмельницька область споживатиме більше дозволеної величини потужності, то відключення відбуватимуться згідно з графіком. У випадку застосування графіків - інформаватимуть додатково.

«Перевірити чергу відключень можна у чат-ботах iEnergo (Viber, Telegram) або на сторінці «Погодинні відключення» офіційного сайту Товариства», - зазначають в товаристві.

Та вкотре закликають споживачів використовувати електроенергію раціонально та не вмикати декілька приладів одночасно, особливо в періоди максимального навантаження. Якщо рівень споживання електричної енергії в області знаходитиметься в межах дозволеної величини – енергетики не відключатимуть споживачів або тривалість відключення черг може зменшуватися.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую