ye-logo.v1.2

«Краса Бузького гарду»: музейники запрошують містян відвідати благодійну фотовиставку

Суспільство 595
Всі кошти, зібрані під час виставки, передадуть у підрозділ, в якому служив загиблий Денис Кривий
Всі кошти, зібрані під час виставки, передадуть у підрозділ, в якому служив загиблий Денис Кривий. Фото: facebook.com/artXOXM

В експозиції представлені світлини полеглого на війні захисника Дениса Кривого.

Днями у Хмельницькому відбулося відкриття благодійної фотовиставки під назвою «Краса Бузького гарду». В експозиції – світлини, які зробив полеглий на війні фотограф Денис Кривий.

Сам родом Денис Кривий був із Житомирщини. Вищу освіту здобував у Первомайському інституті Одеського національного університету імені Мечникова, де навчався на історичному факультеті.

Він завжди прагнув бути найкращим, із легкістю та завзяттям здобував нові знання і навички, розповідають про Дениса Кривого його близькі і друзі. Окрім занять спортом, чоловік також проводив фотографічні тури та походи Українськими Карпатами і Бузьким Гардом. У 2008 році захоплення фотографією переросло в професійну діяльність. Його світлини публікувалися в журналі National Geographiс. Він також був фіналістом багатьох міжнародних фестивалів і навіть потрапив в ТОП 100 кращіх фотографів світу.

Роботи Дениса Кривого

Професійно займатися фотографією Денис Кривий став з 2008 року. Фото: Ольги Нікітіної 

З початком повномасштабної війни Денис Кривий почав активно волонтерити. У липні 2022 року приєднався до лав ССО. Став старшим оператором-вогнеметником. Життя захисника обірвалося 11 травня 2023 року у Бахмуті: воїн намагався врятувати пораненого побратима.

Виставка є благодійною – на ній можна придбати фототвори та сувенірну продукцію, а всі виручені кошти будуть спрямовані на підтримку підрозділу, в якому служив Денис Кривий. 

Благодійність

Виставка є благодійною – на ній можна придбати фототвори та сувенірну продукцію. Фото: Ольги Нікітіної

Експозиція у Хмельницькому обласному художньому музеї діятиме до 3 липня.

Читайте також: Співачка з Нетішина, яка претендувала на поїздку на Євробачення, презентувала новий кліп

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую