ye-logo.v1.2

На Дністрі вилучили браконьєрські сітки

Суспільство 2868
Інспектори Хмельницького рибоохоронного вилучили браконьєрські сітки в затоці Бакоти
Інспектори Хмельницького рибоохоронного вилучили браконьєрські сітки в затоці Бакоти. Фото: скрін з відео facebook.com/kmm.rp.darg

У них було майже чотири десятки кілограмів риби.

Інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля спільно з працівниками водної поліції виявили та вилучили браконьєрські сітки в затоці Бакоти, що неподалік села Каштанівка Кам'янець-Подільського району.

Зокрема, 8 червня вони виявили дві сітки, загальною довжиною 150 метрів. «У сітках виявили 36 кілограмів водних біоресурсів, а саме: 54 плотви, 32 лящі, 30 рибців звичайних, 18 окунів звичайних, 16 судаків, 6 вирезубів причорноморських, 4 соми, 2 йоржі. Рибу у живому вигляді випустили у водойму», - повідомили в Хмельницькому рибоохоронному патрулі.

За даними фактами складено акт вилучення безгосподарського майна. Усі заборонені знаряддя лову передані на зберігання у Хмельницький рибоохоронний патруль. Як кажуть у відомстві, було попереджено завдання збитку рибному господарству України майже на 380 тисяч гривень.

Рибоорохоронці нагадують, що за порушення правил рибальства передбачається адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 34 - 680 гривень із відшкодуванням завданих збитків. Кримінальна відповідальність настає за незаконне добування водних біоресурсів у разі завдання істотної шкоди. Санкція статті передбачає штраф від 17 до 85 тисяч гривень або обмеження, або позбавлення волі строком до трьох років із відшкодуванням завданих збитків.

Водночас, закликають тих, хто став свідком незаконного вилову водних біоресурсів, телефонувати на «гарячу лінію» Хмельницького рибоохоронного патруля за телефоном: (068) 384-98-10.

Читайте також: Суд виніс вирок священнику, який вчинив смертельну аварію на Дунаєвеччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую