ye-logo.v1.2

Як увімкнути smart watch? На правах реклами

Суспільство 954
У деякі моделі розумних годинників можна вставляти «сімки» будь-яких мобільних операторів
У деякі моделі розумних годинників можна вставляти «сімки» будь-яких мобільних операторів. Фото: ctrs.com.ua

Смартгодинник — багатофункціональний компактний пристрій, що поєднує функції наручного комунікатора, фітнес-трекера, приладу для вимірювання базових медичних показників.

Залежно від моделі кількість режимів і функцій може змінюватися від 7–8 до декількох десятків.

Для того, щоб використовувати цей девайс із максимальною ефективністю, потрібно виконати його початкове налаштування та з'єднання Smart Watch зі смартфоном. У статті ми поділимося корисними порадами щодо того, як швидко та правильно це зробити.

Увімкнення

Для того, щоб включити розумний годинник, варто натиснути й утримувати протягом 3–4 секунд фізичну кнопку пристрою. Зазвичай вона розташована на верхній або бічній грані корпуса.

Підключення до смартфону

Використовувати розумний годинник у тандемі з телефоном набагато зручніше та ефективніше. Це забезпечує можливість керувати роботою наручного гаджета через спеціальні програми. Наприклад, за допомогою наручних девайсів користувачі можуть вибирати й перемикати треки в плеєрі на смартфоні. 

Якщо пристрої сумісні між собою, це не потребує особливих зусиль. Однак, необхідно, щоб на обох гаджетах було активовано з'єднання Bluetooth або Wi-Fi. 

Достатньо знайти модель годинника в списку доступних для підключення девайсів і підтвердити встановлення зв'язку. Враховуйте, що смартгодинники Apple сумісні виключно із девайсами «яблучної» екосистеми.

Перше заряджання

Перед тим, як переходити до налаштування гаджета, рекомендується підключити його до джерела живлення та зарядити акумулятор до 100%. Найбільш просунуті моделі підтримують бездротову технологію заряджання. Інші заряджаються з допомогою магнітних блоків або док-станцій.

Вставлення сімкартки

У деякі моделі розумних годинників можна вставляти «сімки» будь-яких мобільних операторів. З огляду на вашу модель, підтримуваний формат може бути nanoSIM або microSIM. Преміальні новинки підтримують формат eSIM.

Можливість використовувати сім-карти робить девайс автономним, таким, що повністю не залежить від смартфона. Якщо картка не була активована в салоні оператора, потрібно зробити це вручну.

Імпорт застосунків

Якщо телефон та смартгодинник працюють на базі однієї тієї ж (або спорідненої) операційної системи, імпортувати встановлені на смартфоні програми можна практично миттєво. 

Для цього в ОС реалізовано спеціальні програмні інструменти. У посібнику до конкретної моделі смартгодинника можна знайти посилання та інструкції щодо встановлення корисних програм.

Базові налаштування смартгодинників

Для годинника, який не синхронізовано зі смартфоном, потрібно вручну ввести поточну дату та час. У деяких (орієнтованих на спортсменів) моделях у процесі початкового налаштування потрібно надати пристрою інформацію про вік, зріст та вагу користувача. 

Це потрібно для автоматичного налаштування спортивних режимів і функцій моніторингу медичних показників. Відрегулювати надсилання повідомлень на годинник можна в супутньому застосунку для мобільних гаджетів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую