ye-logo.v1.2

Як прибрати шерсть тварин у домі На правах реклами

Суспільство 389
Шерсть не тільки осідає на предметах, з якими контактувала тварина, а й літає по кімнаті
Шерсть не тільки осідає на предметах, з якими контактувала тварина, а й літає по кімнаті. Фото: comfy.ua

Домашні улюбленці приносять багато радості, але є і деякі проблеми

Домашні улюбленці приносять багато радості, але є і деякі проблеми. Одна з найбільш «бісячих» — шерсть, яка може залишатися на меблях, речах, навіть літати в повітрі. Але справитися з нею можливо, якщо дотримуватися деяких рекомендацій.

Регулярне домашнє прибирання

Що частіше вдома будуть збирати шерсть, то менше її буде. Тому потрібно слідкувати, щоб навіть на місцях, де спить тварина, було чисто. Річ у тім, що джерелами шерсті з часом стають не тільки самі улюбленці, а й окремі предмети, під час використання яких волоски розповсюджуються далі.
Правила тут прості: поверхове прибирання щодня та генеральне раз на тиждень. Варто відразу придбати хороший пилосос без мішка — конструкція з контейнером краще збирає шерсть і легше очищується. Також потрібно вибирати моделі з якісними щітками для оброблення килимів і м'яких меблів. Ну і, звичайно, з хорошими та надійними фільтрами.
Непоганий варіант — робот-пилосос. Він самостійно буде прибирати шерсть із підлоги кожного дня. Але чисткою меблів доведеться займатися самому. Тут у пригоді стануть ручні пилососи або відпарювачі зі щіткою.

Якісна хімія для оброблення приміщень

Такі засоби краще справляються з усіма забрудненнями і запобігають появі нових. На окремі поверхні, які складно помити, шерсть прилипає сильніше. І видалити її за допомогою побутової хімії простіше.

Для миття кімнат потрібно придбати:

  1. Поліролі для підлоги, столів та інших меблів. Вони запобігають скупченню шерсті в одному місці.
  2. Антистатичні спреї — для меблів, штор та одежі. Завдяки ним до тканин не будуть чіплятися волоски.
  3. Спеціальні кондиціонери для прання. Вони також мають антистатичний ефект.
  4. Засоби глибокої чистки для килимів і м'яких меблів. За їхньою допомогою можна прибрати ті волоски, що надійно застрягли в тканині.

Звичайно, і саму тварину необхідно регулярно мити та вичісувати.

Силікон, валики та щітки

Шерсть легко збирати вологою ганчіркою або серветкою. Але для регулярного очищення краще підійдуть спеціальні валики — з липкої гуми чи силікону. Вони багаторазові, легко миються, притягують шерсть та інші забруднення.
Для речей чудово підійдуть відривні валики. Вони допомагають швидко прибрати шерсть із тканини. А для верхньої одежі існують спеціальні щітки, які чудово збирають усі ворсинки.

Додаткова фільтрація повітря

Шерсть не тільки осідає на предметах, з якими контактувала тварина, а й літає по кімнаті. Тому не зайвим буде вибрати очищувач для повітря, який здатний вловлювати її та «чіпляти» на спеціальному фільтрі. Наприклад, кондиціонер.
Деякі моделі кліматичного обладнання також збирають інші алергени — пилок чи плісняву. Є техніка, оснащена фільтрами для захисту від вірусів і бактерій. Вибір залежить від індивідуальних потреб. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую