ye-logo.v1.2

Ортопедичний матрац на диван: як вибрати На правах реклами

Суспільство 189
Ортопедичні матраци випускаються в дуже широкому асортименті, тому їх рекомендують дорослим і дітям
Ортопедичні матраци випускаються в дуже широкому асортименті, тому їх рекомендують дорослим і дітям. Фото: hubstore.com.ua

Власники невеликих квартир сплять на розкладних диванах, а не на ліжках. Такі меблі економлять вільний простір, адже їх можна складати, щоб звільнити більше місця, а розкладати тільки тоді, коли приходить час для відпочинку.

Проте диван не можна назвати ідеальним варіантом для сну. Після розкладання між двома половинками утворюються проміжки, які заважають розміститися з комфортом. На сучасних моделях часто присутні додаткові декоративні елементи (наприклад, ґудзики або стрічки).

Навіщо купувати додатковий матрац на диван

Самі по собі м'які меблі вже мають основу, нерідко з ортопедичними властивостями. Проте для комфортного сну цього не завжди достатньо. Інтернет-магазин меблів HubStore пропонує придбати тонку накладку, за допомогою якої вдасться покращити властивості дивану та перетворити його на зручне спальне місце.

Додатковий знімний елемент надає поверхні ортопедичних характеристик або значно покращує їх. У результаті тіло отримує повноцінну підтримку під час сну, а хребет завжди фіксується у фізіологічно правильному положенні. Тиск на точки контакту з диваном знижується, виключається біль у суглобах і спині.

Матрац робить поверхню дивана еластичнішою та пружнішою. Так, спляча людина більше не відчуватиме тілом складки, стики половинок, ґудзики, пружини, які прорвали оббивку. Якщо поверхня м'яких меблів видається занадто жорсткою або з часом продавилася, виправити цю ситуацію допоможе накладка з ортопедичними властивостями.

Які види матраців випускаються

Наразі покупцям доступний широкий асортимент варіантів, отже, завжди можна знайти модель, яка відповідатиме конкретним потребам. Матраци, призначені для диванів, поділяються на декілька різновидів, а саме:

  • Тонкі. Такі вироби називають топерами або футонами, вони використовуються як додаткова накладка, що змінює властивості основної поверхні. Мають товщину до 10–12 см, захищають дорогі меблі від зношення й забруднень.
  • Ортопедичні. Саме такі конструкції створюють для повноцінної підтримки тіла під час сну. Вони рівномірно розподіляють вагу людини по всій поверхні та постійно забезпечують правильне положення хребта.
  • З пружинним блоком. Такі вироби відрізняються від стандартних топерів, адже останні є безпружинними. Це стійкі до деформацій моделі, що добре усувають недоліки поверхні та чудово підходять тим, кому потрібна помірна жорсткість спального місця.

Варто зазначити, що будь-які з цих матраців відрізняються за розмірами – за довжиною та шириною. Саме тому завжди можна вибрати оптимальний варіант для односпальних, півтораспальних або двоспальних меблів.

Головні переваги ортопедичних матраців

Ці моделі фіксують хребет в анатомічно правильному, S-подібному положенні та виключають ефект гамака. У результаті м'язи мають можливість повноцінно розслабитися, а тіло – відпочити. Отже, власник добре висипається й на ранок не відчуває втоми чи болю. Це запорука здоров'я в будь-якому віці.

Ортопедичні матраци рівномірно розподіляють навантаження на весь опорно-руховий апарат та завдяки наявності кількох зон жорсткості підтримують тіло саме там, де це необхідно. Це потрібно для якісної профілактики небезпечних хвороб, таких як остеохондроз, сколіоз, відкладення солей тощо.

Ортопедичні матраци випускаються в дуже широкому асортименті, тому їх рекомендують дорослим і дітям. Завдяки наявності в конструкції безпечних матеріалів вони гіпоалергенні та не викликають небажаних реакцій. 

Яку жорсткість ортопедичного матраца вибрати

Деякі покупці впевнені, що хороша основа для сну обов'язково має бути жорсткою, проте це не завжди так. Цей показник має відповідати індивідуальним потребам, а саме статурі, вазі, віку та стану здоров'я людини. 

Оптимальна жорсткість насамперед залежить від віку людини:

  • до 3 років. У цей період тендітний хребет потребує міцної та якісної підтримки, тому дітям рекомендують спати на дуже жорсткій поверхні. 
  • до 16 років. Хребет підлітка ще розвивається, тому досі потребує більш жорсткої та надійної підтримки;
  • до 25 років. Екстратвердий матрац може видатися незручним, тому його можна замінити на варіант помірної або середньої жорсткості. Головне, не дуже м'який;
  • до 50 років. Якщо проблем зі спиною немає, саме час подбати, щоб їх не виникало якомога довше. Для більшості людей звичайної статури підходить спальне місце середньої жорсткості.

У віці від 50 років протипоказано спати на дуже жорсткій поверхні. На цьому етапі життя краще надавати перевагу м'яким виробам, які подбають не тільки про суглоби, а й про судини та кровообіг.

Ортопедичний матрац на диван – необхідність, якщо м'які меблі незручні й спричиняють дискомфорт під час сну. Правильно підібрана основа подарує повноцінний відпочинок та подбає про ваше здоров'я.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую