ye-logo.v1.2

Інтимні фото хмельничанки чотирирічної давнини стали предметом шантажу

Суспільство 5702

Правоохоронці розповіли, як не слід себе поводити в мережі Інтернет

У Хмельницькому обласному управлінні МВС зовсім нещодавно створили відділ боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми, який боротиметься не лише з хакерами, а й шахраями в мережі Інтернет. Роботи, як каже заступник начальника відділу Олександр Васильєв, вистачає. Однак, як стверджують правоохоронці, легше злочин попередити, аніж потім його розкрити.
За словами спеціаліста у сфері комп’ютерних технологій Тараса Лоєнка, доволі часто жертвами шахраїв стають власники пластикових карток. «Якщо на якомусь сайті вас просять ввести номер та пін-код «кредитки» - не робіть цього, - закликав Тарас Андрійович. – Слід бути уважним і тоді, коли заходите на сайт банку, адже можете потрапити на сайт-дзеркало, який вирізняється від справжнього однією літерою. І варто вам лише ввести номер своєї картки, як ви можете стати жертвою шахраїв».
Застерігають правоохоронці й користувачів соціальних мереж. Кажуть, щоб не викладали приватну інформацію, якою можуть скористатися злочинці. До прикладу, написавши влітку статус «Я на морі», можна накликати на себе біду – адже багато хто знатиме, що в домівці немає господарів.
А ось одна хмельничанка стала жертвою власного листування з іноземцем. Через чотири роки їй почали телефонувати та вимагати гроші за фото. Детальніше у відеосюжеті газети «Є»:

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую