ye-logo.v1.2

На Хмельниччині ще одного чиновника притягли до кримінальної відповідальності

Суспільство 3055

Прокуратурою Хмельниччини порушено кримінальну справу проти колишнього керівника райдержадміністрації

Прокуратурою Хмельницької області порушено кримінальну справу стосовно колишнього т.в.о. голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації, депутата міської ради, за ознаками складу злочинів, передбачених ч.3 ст. 365 (перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Зокрема, у ході розслідування кримінальної справи, порушеної раніше Хмельницьким міжрайонним природоохоронним прокурором за аналогічними статтями стосовно в.о. заступника голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації, керівника апарату – начальника одного з відділів, встановлено наступне. Т.в.о. голови адміністрації, умисно, явно виходячи за межі наданих йому прав та повноважень, виніс два незаконних розпорядження про передачу у власність громадян земельних ділянок у прибережній захисній смузі р. Дністер, надання яких здійснюється за окремим порядком. Крім того, за його вказівкою керівник апарату внесла зміни до одного з таких розпоряджень з підробленим номером, на підставі якого незаконно передано у приватну власність земельні ділянки за межами населених пунктів для ведення садівництва.

Внаслідок вказаних дій з державної власності у приватну власність 19 громадян вибуло 1,5 газемель вартістю 942 000 гривень (відповідно до висновку експерта), чим спричинено тяжких наслідків інтересам держави.

У справі проводяться необхідні слідчі дії. 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую